• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5hum3 muh4b3t po b3n! 3 45ku5h 45gj3 nuk 5o11! n3 sof3r
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

nuk 35h73 s0f3r kj0 :p

d0j4 m3 7h0n : 5! 7!r0n4 53 80 n0n4 101
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5! 5hp3j7 3 m350v3 m! drr3q vj3n 3r4 7r4dh37! k37u h4h4h4h
m3duk37 53 74 m350j 4j0 q3 n9j4n 5! 7!r0n(3
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4... p53 3e d!j3 7! q3 n3 7!r0n5!7 j3m! 73 qu73 k5hu s! n47yr3? j4 73 dy ju m3 m5u47, p0 j4 m4r d0r3n :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Ca 10j3 3sh73 kj0?P.S pse loja eshte bej muhabet domethen? lol
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

D!d! m05 d!1 j45h73 73m3 73 1u73m :p

1oj3 m3 numr4 35ht... 5hkru4j (4 73 vj3 n3 m3ndj3 :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

M05 m3 m0h0n! u5h6!m!n 53 g4d! 35h73 k0h4 3 dr3k35 dh3 un3 j4m ! ur!7ur!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5hk0 73 73m4 50fr35 p0 7u h3n93r buk...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5hk0 73 73m4 50fr35 p0 7u h3n93r buk...
5'p0 d! t3k cIl4 s0f3r t3 shk0j mI s0ul? m3 pr0p0z0n tI nd0nj3r3n?
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

0 y183r! 5hk0 m3r d4k k3 k4r!745!,m3 8ukur 1!v3 4h4h4h
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Ca 10j3 3sh73 kj0?P.S pse loja eshte bej muhabet domethen? lol
0 d!du5h3 h4j7 13r! fj4137 3 5hum74 p0 f!110 n4 j3p nd0nj3 9j3 p3r 73 p!r3
53 p0 n4 8!3 v4p4 n3 k0k3
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

0 10v3rM4n
7! p0 83n 73 mundur f4k7!n 93 n3 73 83jm3 muh4837 dh3 45ku5h 73 m05 n4 ! f5h!j p057!m37.... h!h!h!h!h!... m3 p31q3n :),

7h3m 53 5'd0 3c! 5hum 5! l0j p45! 4n374r37 j4n3 d3m83l4. M3 m!r u 8!3 73 l0z!n : F!ll0 fj4l!n3 m3 fj4l3n 3 fund!7... h4h4h4h4....
 

Dalai

bold
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m3 f41n! p0r k4m 83r3 (4 mun9354 k37u,p45! pr0f!1! m3 35h73 8110ku4r
p0r 5!( 3 5h!k0n! j4m pr4p m!d!5 ju5h p3r 73 102ur:)
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

0r3 k4 nd0nj3 k37u q3 d0 102! 53 m3 !ku m3ndj4 0 ju 574ff!
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

54437

Dmth shnet thjeshte shnet apo si behet n e h :D
''5hn37''
3dh3 m350 53 d0 n93135h n3 k1453 k4q p0 73 7h3m 101
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

L0v3r, 45nj3 nuk lu4n m3 7y, p53 k35h7u? :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4 j4 pr4 p0 1u4n 7!:p

p5: 53 d! nd05h74 m3 k4n m4rr3 !n47 4p0 fr!k3,5! m3nd0n 7!?
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4, 5k4 p3r53 73 73 m4rr!n !n47... p0 p3r70jn3 74 vr45!n 7rur!n m3 k73 l0j3, mu4 m3 p3lq3n :D

h3, 5'n4 k3 5j3ll 9j47 k0h3 nd0nj3 r3c373 :)
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

(!40 5w337 k370 k0h3 k4m q3n3 5hum ! 23n3 3dh3 5j4m fu7 5hum
p0r d!737 n3 v42hd!m!n d0 f!110j d0 5hkru4j (4 r3(374:p
54 k3q n4 k4 n931 10j4 m8r4p4 5hum 101
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

333 m3 n3 fund :p

k4l0f5h 8ukur n3 v42hd!m :)
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

y35 f1m 7hnx 9r42!3 5hum :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

!k3 5w337i3 k4q 5hp3j7 rr! 73 h4m3 dr3k3n :p

L0v3rm4n d0 c0k0ll473 73 n9r0h73
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

(!40 10v! d0 rr! 3dh3 p4k
53 ju k37u j3n! 5hum m!kpr!7353
dh3 k4m h411 53 m3 m3rrn! m3ndj3n dh3 m3 d!9j37 73nxh3rj4 h4h4h4

p5: p0 du4:p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m84j3 m3ndj3n n3 v3nd :p

h4jd3 8ujrum
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

[8]h4jd3 n4 7h0n! nd0nj3 m3ny p3r dr3k3 (4 d0 n4 947un!?[/8]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

fu7j4 v323 73 5kuqm3 dh3 m8!11 m3ndj3n d45hk3 dh3 m3nu 7! :p
 
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

73 p4k73n nj3 9073 dh411,p3r 5hp14rj3
u p4 pun4 h4h4h4h
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4 !k4 73 83f73 m!r3 dr3k4 k410f5h m!r3 n3 v42hd!m hu95
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4 3dh3 un3 du444 8uk3 :p

L0v3r rr0f5h!n 54ndw!(h47 3 9475hm3, 53 ku k3m! k0h3 n3 73 9470jm3 :D
 
Top