• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

rr0f5h 7! rr0f5h... t4 d!m3 p3r 73 m!r3 :)
h3 m05 u m3rz!7 53 d0 73 m4rr!m 3dh3 7y.. p0r z9j!dh3 0 k4f3 0 4ku110r3, 73 dyj4 5k4 :D
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

d3r! n3 k373 m0m3n7 5k4m m4r3 45 nj3r3n 45 7j37r3n h4h4
! 9j!7h f4j! 35h7 ! p!nk!7
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m1r, p0 5hum 3 v35h71r p3r mu4, m3z1 3 5hkru4/ f?41!n3 :(
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

50u1 h3 53 m350h35h :p
k3 73 dr3j53, 73 5j311 k0k3 dh!m8j3 kj0 10j4..
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5m3 duk37 dh3 4q,p3rf!70n! q3 5hm!(4 nuk 5hkrun k37u 4h4h4h4
50u1! p0 7j4 fu5!m nj3 d!413k7 7!r0n5!5h 4h4h4
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4h, (4 7hu m3r j4hu, 3dh3 d!413k7 7!r0n5!5h k4m m4n9u7 un3, d0 m13n! k7u 73 kj0 10j4 p4574j.... n4 4(4ru7 n3rv47, nj314 7u p4 (4 k3n! 5hkruj7 ju q3 7k0pj0j 93rm47... h4h4h4...0 (u kn493m.. :D
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

nuk 35h73 s0f3r kj0 :p

d0j4 m3 7h0n : 5! 7!r0n4 53 80 n0n4 101
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

5! 5hp3j7 3 m350v3 m! drr3q vj3n 3r4 7r4dh37! k37u h4h4h4h
m3duk37 53 74 m350j 4j0 q3 n9j4n 5! 7!r0n(3
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h4... p53 3e d!j3 7! q3 n3 7!r0n5!7 j3m! 73 qu73 k5hu s! n47yr3? j4 73 dy ju m3 m5u47, p0 j4 m4r d0r3n :D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Ca 10j3 3sh73 kj0?P.S pse loja eshte bej muhabet domethen? lol
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

D!d! m05 d!1 j45h73 73m3 73 1u73m :p

1oj3 m3 numr4 35ht... 5hkru4j (4 73 vj3 n3 m3ndj3 :D
 
Top