• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loja e emrave

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

Dritan...............
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

O angel ke harru shkronjen tjeter more djaleee..me ca tja nis une emrin!LOLLOL..:p

Dreqi ta haj sa i hutum jam sot:(:( e kan fain kuizet ke chati na falni

shkronja eshte T
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e emrave

Teuta ..............
R
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

refik

c................
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e emrave

Sami...........
N
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Loja e emrave

Nertila

D
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Loja e emrave

deborah
S
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

sibora
z..........
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e emrave

Zahir ....................
F
 
Titulli: Loja e emrave

Fatmir...

A
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Loja e emrave

Altuna :D

W
 
Titulli: Loja e emrave

Sheqere ose pempe

g
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Loja e emrave

evi3....LOL LOL :p:p

R
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

refat...............
L
 
Titulli: Loja e emrave

Luan

zh
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

zhaku,,,,,,,,,,,,,,,,,

X
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Loja e emrave

xhulio:D:D

T
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Loja e emrave

Taulant

B
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

Besnik

C........
 

Apshu

Miss Rrumuja
Titulli: Loja e emrave

اimi....

Th
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Loja e emrave

Thanas
K..........
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top