• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Llets rockkkkkkkkkkkk

gent durazzo and Lela_Dr dancing. hotttttttttttttttt

[ame]www.youtube.com/watch?v=dPwIsTanhzs[/ame]
 
Last edited:
Titulli: lets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sxlg6BIrQZY]YouTube - Akon - Right Now (Na Na Na): Closed-Captioned[/ame] - 170k -
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

Më fal por shumica e këtyre Këngeve që ke vën nuk kan te bëjn asgjë me rock... vetëm Eagles-Hotel California përfshihet në Rock

Më duket se AKON .. ben muzik R'n'B dhe Hip Hop ... Jeni Fer Lopez ben muzik Pop ....etj etj
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fcKGfXxMm_4]YouTube - Jennifer Lopez-If You Had My Love[/ame]
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9rFPgeQxqxA]YouTube - Jennifer Lopez - If You Had My Love (live in Puerto Rico)[/ame]
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tFfb_CwBma0]YouTube - snoop dog ft pharell - beautiful[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

Mire videot te tekstet po tekstet ku do i postosh te videot?
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9qnlYb3udWY]YouTube - Jennifer Lopez - Ain`t It Funny Live[/ame]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
uaaaa me paskeni bastarduar rrymen :(
sa per informacion ajo jevgjit ejken dhe snup qeni nuk kan lidhje me Rockun..ncncnc

per t`ju permbajtur fuqishem temes..heh:syze:
[youtube]N_UGFLT0VMY[/youtube]
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[video=youtube;2-V8kYT1pvE]https://www.youtube.com/watch?v=2-V8kYT1pvE[/video]
 
Top