• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liverpool poshtërohet nga Aston Villa, gafat dhe 7 golat e pësuar i japin “sulm në zemër” Klopp-it


VIDEO/ Liverpool poshtërohet nga Aston Villa, gafat dhe 7 golat e pësuar i japin “sulm në zemër” Klopp-it​

E pabesueshme, por e vërtetë. Aston Villa bën atë që pak kush mund ta kishte imagjinuar, teksa poshtëron Liverpool-in me shifrat e thella 7-2. Turpi shtohet edhe më tepër për “the reds”, pasi një ekip që vjet shpëtoi vetëm javën e fundit nga rënia në një kategori më poshtë sot e kthen në një seancë stërvitore me kampionët në fuqi të Premier League.
Një dorë në 2 prej golave ka ardhur edhe nga vetë ekipi i Klopp-it. Një gafë nga portieri Adrian që pason gabim në zonë dhe një tjetër nga Gomes që bën po të njëjtin gjë i falën 2 gola Aston Villa-s. Megjithatë skuadra nga Birminghemi ka treguar dominim të plotë gjatë ndeshjes dhe me 7 rrjetat e tundura i ka dhënë një “sulm” në zemër Jurgen Klopp-it, që nuk e ka provuar një shije të këtij lloj turpi më parë./-Sport Ekspres/
20201004_224241.jpg
 

Attachments

 • klop1-750x430.png
  klop1-750x430.png
  500.1 KB · Shikime: 75
M.City javes qe kaloi hongri 5...
M.Utd dje hongri 6...
Liverpooli po dje hongri 7...

Kush e ka rradhen per t'honger 8? 😆
 
Private conversations
Help Users
  Top