• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Live/ lumë golash dhe përmbysje. Pjesët e para të EU

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Luhen 12 ndeshje në Ligën e Europës, duke filluar nga ora 18:55, të vlefshme për fazën e grupeve të këtij kompeticioni.

Roma do të kërkojë kreun e grupit sot në 18:55 në sfidën e “Olimpico”-s kundër rumunëve të Kluzhit. Të dyja ekipet udhëheqin me nga 4 pikë ndaj ajo e sotmja duket si përballje vendimtare për diskutimin e kualifikimit si e parë grupi.

Për një mision të tillë, Paulo Foneska do t’u besojë më të mirëve, pavarësisht se rrotacioni duket i detyruar pas disa dëmtimeve që kanë përfshirë lojtarë të ndryshëm. Nuk ka dyshime për Marsh Kumbullën, i cili është zgjedhur titullar për ndeshjen e sotme.

Edhe Napoli do të kërkojë triumfin e dytë në fazën e grupeve, teksa luan në transfertë ndaj kroatëve të Rijekas. Sfida interesante na presin, të cilat si gjithmonë premtojnë spektakël.

Rezultatet live:

LIVE| Roma-Kluzh 3-0


Mikitarjan 2′, Ibanez 24′, Majoral 34′LIVE| Benfika-Reinxhërs 1-2

Goldson 2′ (autogol)/ Gancalves 24′ (autogol), Kamara 25′

LIVE| Ber Sheva-Leverkusen 2-2

Akolace 11′, 25’/ Baili 5′, Dadia 39′ (autogol)

LIVE| Leç Poznan-Standart Liezh 2-1

Skoras 14′, Ishak 22’/ Lestien 29′

LIVE| Ludogorets-Totenhem 0-2

Kejn 13′, Moura 33′

LIVE| Omonia-Granada 0-1

Herrera 4′

LIVE| PAOK-PSV 0-1

Zahavi 21′

LIVE| Raipi i Vienës-Dundalk 1-1

Ljubicic 22’/ Hoban 8′

LIVE| Sociedad- AZ Alkmar 0-0LIVE| Rijeka-Napoli 1-1


Muriç 13′, Deme 43′

LIVE| Sivaspor-Karabag 1-0

Osmanpasa 11′

LIVE| Slavia Pragë-Nisë 2-1

Kuçta 16′, Sima 43’/ Guiri 33′

PANORAMASPORT.AL
 
Private conversations
Help Users
    Top