• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Live -foto ,ku ndodheni tani?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Miremengjesi dhe pershendetje!
Me erdhi me mendje kjo ide qe te hape kete teme ,ku mund te vendosim foto live,te vendeve ku gjendemi momentalisht.
Duke i ndare sebashku pak a shume eshte sikur dhe ne udhtojme ne ato vende ,duke i pare dhe informuar.
Pasi ka plot antare qe gjenden ne vende te ndryshme te globit. :)

Pra mos harroni,nje shkrepje spontane,nje shetitje ne park,pse jo lagjia shtepia,ralkasi i nje kafie.
Mjafton qe fotot te jene live ne momentin qe vendosen tek kjo teme. :)

PAs pak do vendose une disa foto,pasi kam ndermend te trokas detit per nje vizite sot.

Postime te kendshme!

Perzemersisht ju pershendes dhe fundjave te mbare!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Miremengjesi dhe pershendetje!
Me erdhi me mendje kjo ide qe te hape kete teme ,ku mund te vendosim foto live,te vendeve ku gjendemi momentalisht.
Duke i ndare sebashku pak a shume eshte sikur dhe ne udhtojme ne ato vende ,duke i pare dhe informuar.
Pasi ka plot antare qe gjenden ne vende te ndryshme te globit. :)

Pra mos harroni,nje shkrepje spontane,nje shetitje ne park,pse jo lagjia shtepia,ralkasi i nje kafie.
Mjafton qe fotot te jene live ne momentin qe vendosen tek kjo teme. :)

PAs pak do vendose une disa foto,pasi kam ndermend te trokas detit per nje vizite sot.

Postime te kendshme!

Perzemersisht ju pershendes dhe fundjave te mbare!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Miremengjesi dhe pershendetje!
Me erdhi me mendje kjo ide qe te hape kete teme ,ku mund te vendosim foto live,te vendeve ku gjendemi momentalisht.
Duke i ndare sebashku pak a shume eshte sikur dhe ne udhtojme ne ato vende ,duke i pare dhe informuar.
Pasi ka plot antare qe gjenden ne vende te ndryshme te globit. :)

Pra mos harroni,nje shkrepje spontane,nje shetitje ne park,pse jo lagjia shtepia,ralkasi i nje kafie.
Mjafton qe fotot te jene live ne momentin qe vendosen tek kjo teme. :)

PAs pak do vendose une disa foto,pasi kam ndermend te trokas detit per nje vizite sot.

Postime te kendshme!

Perzemersisht ju pershendes dhe fundjave te mbare!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sic dhe premtova..

IMG_20181020_101006.jpg

IMG_20181020_100956.jpg

15400195433892086741617.jpg
 

LoSsT

VIP
Pse na hap pune me ksoj temash Nevo, i cik sna lejn rehat "gps`rat" tani duhet te vendosim edhe foto qe te lokalizohemi tamom :p

Ps: Nice shots
 

ricky_ch

******
Ndoshta s'më besoni, por ka qenë një kohë kur para ca viteve
kur dikush nëse të ka pyetur ku do të gjindesh në një moment
të caktuar, kurr s'ke treguar, bile je munduar që sa më mirë
te mbash fshehur planet, qoftë ajo edhe e nesërmja e afërt...


Kurse, sot tregojmë hapur çdo gjë, e mandej themi që shteti po përgjon
çdo gjë...

Më falni në shprehje, por disa në FB janë aq të bezdizshëm sa
vetëm qe nuk tregojnë kur gjinden edhe në WC... :fiu::fiu::fiu::fiu:
 

Zana1

Braveheart
Teme pa lidhje..... Foto live ku ndodheni tani ? do te kishte kuptim qe te sjellesh edhe nje pjese te vetes tende ne k'to foto ... perndryshe eshte tema Foto nga duart e anetareve.
 

Delirium

Route 66 🚜
Teme pa lidhje..... Foto live ku ndodheni tani ? do te kishte kuptim qe te sjellesh edhe nje pjese te vetes tende ne k'to foto ... perndryshe eshte tema Foto nga duart e anetareve.

Live ne dush psh :p
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Teme pa lidhje..... Foto live ku ndodheni tani ? do te kishte kuptim qe te sjellesh edhe nje pjese te vetes tende ne k'to foto ... perndryshe eshte tema Foto nga duart e anetareve.
Kjo ngjan me temën "اfarë po bëni në këto momente?", ku sjellim vazhdimisht foto, se ku jemi, ose çfarë po bëjmë. Ndoshta ideja është marrë nga ajo temë, por sidoqoftë, një temë më tepër nuk i bën dëm forumit.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
20181020_220758.jpg

Aty ku ndihem me se mire 😉
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
20181026_212930.jpg
before reaching home..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
20181111_113906.jpg ........
 

Monique

.
Staf në FV.AL
Neve na kepute qafen....pak na keputi spontiliatrozi...edhe ti duhesh

Ka je mi se po te pres?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
IMG_20181114_111139.jpg


Se pse dalin te gjitha fotot sprapthi,kur vihen nga celulari,ahahahah
Wxp shikoje pak o njeri,te dalim drejte ahahahah.
 

Vvetoni

Larguar
Fotot ju dalin juve mbrapsht, se vet jeni të mbrapsht! Qyre nihere, më shkoj qafa mu bo për spital.
 

Monique

.
Staf në FV.AL
Fotot ju dalin juve mbrapsht, se vet jeni të mbrapsht! Qyre nihere, më shkoj qafa mu bo për spital.

Na bene te bejme rezonancen prape... ashtu jane o Veton ashtu..

Ate krijimin ti qun kur do e biesh? se neser eshte big day!
 

Vvetoni

Larguar
Na bene te bejme rezonancen prape... ashtu jane o Veton ashtu..

Ate krijimin ti qun kur do e biesh? se neser eshte big day!

Cilin krijim, edhe pse është big day? Për mua big day do jetë dita kur do të martohem të tjerat janë të parëndësishme.
 

Monique

.
Staf në FV.AL
Cilin krijim, edhe pse është big day? Për mua big day do jetë dita kur do të martohem të tjerat janë të parëndësishme.

Mos u bej siperfaqesor deri ne kete pike....kush u martua e u gezua dhe ti..

Krijimi me teme "atdheu"....

mbetem ne pritje
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top