Liri apo vetmi?!

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E gjithe bota ime eshte familja.
Kjo eshte pergjigja ime ne kete rast ndaj Z.B.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ndersa ne sensin filozofik te jetes.
Dhe kur jemi vetem,mengjeseve heret na zgjon dielli,e darkash vone na thote:- naten e mire ,hena.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
E quaj vetmi por jo te perhershme. Nganjehere robi ka nevoje vet te zgjohet dhe te bie naten pa pas nevoje per dike. Vetmia mund te jete miku yt me i mire shpesh
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
Po varet nga gjendja e gjithkujt
Tek dikush liri ne vetmi te plote e te dikush vetmi ne liri te plote…ec e merre vesh tani??
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
Liri e plotë,
vetmi e pjesëshme.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
E quaj vetmi por jo te perhershme. Nganjehere robi ka nevoje vet te zgjohet dhe te bie naten pa pas nevoje per dike. Vetmia mund te jete miku yt me i mire shpesh
Osé me I keqi,se te kalojnë edhe gjera te bukura neper mend kur je vetem ?
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Mua me pelqen shoqeria

Qoft dhe 4 ne krevat ?
Tani qe do nderroj krevatin, na zen dhe 6 ?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Më pëlqen vetmia por ligji natyrës është të mos jetosh vetëm ,qishtu që respektoj rregullat ?
 

Bukowski

Gjumash
e ka thene po per ke thuaj?
Vetmia te vret, me mire me shoqeri shume te pakten do kemi kuu te shesim cka!
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
e ka thene po per ke thuaj?
Vetmia te vret, me mire me shoqeri shume te pakten do kemi kuu te shesim cka!
Mire e the po kujt ja the :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Dua te jem e Lire, me njerez perreth! 😊
 
Top