• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Linzheria, qe aty nis festa ....Cdo femer enderron te ndjehet e bukur, joshese dhe seksi. Kur ecen ne rruge, punon ne zyre, apo kur del me te dashurin. Per tu ndjere e bukur duhet te niset duke patur te brendshmet te tilla. Nje pale recipeta seksi, qe i japin gjoksit formen perfekte, nje pale te brendshme joshese, qe te theksojne format femerore ne makismum. Linzheria e bukur dhe joshese na dhuron nje ndjenje femerore dhe seksi, edhe pse e kemi ne kontakt te drejtperdrejte me lekuren.

Asnje femer nuk do te veshe kurre nje pale te brendshme "te palara", poshte nje fustani mbremjeje, te zgjedhur me kujdes apo nje pale recipeta pak intriguese, per te shkuar ne festen e fund vitit. Dhe asnje femer nuk do te shfaqet para mashkullit te endrrave me nje linzheri, te dores se dyte, apo me te brendshme, qe nuk do ti vishte as gjyshja.

Linzheri per festat

Dhuroi vetes nje komplet te kendshem ne ngyre roze ose te kuqe (shume i pershtatshem per festat e fundvitit), nje kemishe ne te kuqe te ndezur, nje bust super seksi, te cilin mund ta perdoresh fare mire edhe ne pjesen e siperme te veshjes per nate e Vitit te Ri apo Krishtlindjeve. Vecanerisht ne periudhen e festave markat e linzherise na habisin me propozimet me te te bukura e joshese.

Zgjidhni ngjyren e duhur

Zgjidheni me kujdes ngjyren tuaj. Cdo ngjyre jep nje mesazh te ndryshem: roza iu ben me te ndjeshem e zeza misterioze dhe femerore, e kuqja ka domethenien e pasionit dhe te gjerave te ndaluara. Eshte nje ngjyre shume seksi dhe shume e pershatshme per festa. Nese ne ditet normale, nuk guxoni te perdorni te kuqen, atehere eshte rasti me i pershtatshem per te perdorur pak me shume se zakonisht. Per tu ndjere ne maksimum, femerore, te bukura dhe te deshiruara.

Inteligjence ne pak centimetra

Te fshehesh difektet me linzherine; nuk ke arritur ende te humbesh kilet e teperta? Barku juaj nuk eshte aq i sheshte sic do te doje? Ke zbuluar se ke jasteket e dashurise? Mjafton te zgjidhni me inteligjence te brendshmet tuaja dhe problemi zgjidhet

Nese keni shume gjoks...

Zgjidh nje pal recipeta me cope te forte, ne meyre qe te mabje lart dhe ne menyre komakte gjoksin. Jane shume te pershtashme recipetat me model sportiv me material pambuku elastike. Pervecse mbajen gjoksin tendonin edhe kurrizin. Per kete rast mund te shkojne dhe recipetat 'ballkon' edhe pse shpehs nuk jane shume te rehatshme per tu mbajtur. Ne fund vlen gjithnje thenia: sa me pak te qepura ka recipeta, aq me mire do te duket poshte kemishave apo bluzave te holla. Ne vecanti keshillohen recipetat e pagezuar me emrin 'memory', te cilat arrijne te memorizojne formen dhe permasat e gjoksit tuaj dhe vijne uniform pas trupit.

Nese keni gjoks te vogel...

Perdor recipeta me kupa te theksuara per tu dukur me i plote (dhe per tu ndjere me seksi). Jane te preferuehsme recipetat me modele te vogla dhe te hapura qe tregojne format (e pakta) qe ke. Per te qene super joshese mund te zgjedhesh nje pale recipeta push-up me mbushje, te cilat kane filluar te jene gjithnje e me natyrale: me uje, me vaj, me ajer. Madje ato bejen te mundur dhe ndryshimin e volumit te kupave (mjafton te vednosesh tubin ne valvulen e kupes dhe ta frysh), ideale per ato qe kane njerin gjoks me te vogel se tjetrin

Nese keni problem barkun...

Zgjidh te brendshme apo edhe geta, ne forme korseje. Beni kujdes, pasi keto lloj te brendshmes kane tendence per t'iu dobesuar: muskujt qetesohen dhe situata perkeqesohet! Nje truk optik eshte ai i zgjedhjes se nje body me qepie vertikale ne bark, te cilat i japin nje elegnace trupit.

Nese keni problem vithet...

Perdor te brendshme, te cilat te mund te mbulojne te gjithe vithet. Mos vish asnjehere te brendshme shume te vogla apo shume te ngushta, te cilat nuk do te bejne gje tjeter vecse do te theksojne vithet (kjo vlen edhe per pantallonat dhe fundet qe zgjedh. Edhe per kete difekt vlen rregulli i paneleve te ndara me qepie vertikale, aq me mire nese mbyllen nmga fundi.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Si te zgjedhim lingerin e duhur

Cdo femer enderron te ndjehet e bukur, joshese dhe seksi. Kur ecen ne rruge, punon ne zyre, apo kur del me te dashurin. Per tu ndjere e bukur duhet te niset duke patur te brendshmet te tilla. Nje pale recipeta seksi, qe i japin gjoksit formen perfekte, nje pale te brendshme joshese, qe te theksojne format femerore ne makismum. Linzheria e bukur dhe joshese na dhuron nje ndjenje femerore dhe seksi, edhe pse e kemi ne kontakt te drejtperdrejte me lekuren.

Asnje femer nuk do te veshe kurre nje pale te brendshme "te palara", poshte nje fustani mbremjeje, te zgjedhur me kujdes apo nje pale recipeta pak intriguese, per te shkuar ne festen e fund vitit. Dhe asnje femer nuk do te shfaqet para mashkullit te endrrave me nje linzheri, te dores se dyte, apo me te brendshme, qe nuk do ti vishte as gjyshja.

Zgjidhni ngjyren e duhur

Zgjidheni me kujdes ngjyren tuaj. Cdo ngjyre jep nje mesazh te ndryshem: roza iu ben me te ndjeshem e zeza misterioze dhe femerore, e kuqja ka domethenien e pasionit dhe te gjerave te ndaluara. Eshte nje ngjyre shume seksi dhe shume e pershatshme per festa. Nese ne ditet normale, nuk guxoni te perdorni te kuqen, atehere eshte rasti me i pershtatshem per te perdorur pak me shume se zakonisht. Per tu ndjere ne maksimum, femerore, te bukura dhe te deshiruara.

Inteligjence ne pak centimetra

Te fshehesh difektet me linzherine; nuk ke arritur ende te humbesh kilet e teperta? Barku juaj nuk eshte aq i sheshte sic do te doje? Ke zbuluar se ke jasteket e dashurise? Mjafton te zgjidhni me inteligjence te brendshmet tuaja dhe problemi zgjidhet
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Nese keni shume gjoks...

Zgjidh nje pal recipeta me cope te forte, ne meyre qe te mabje lart dhe ne menyre komakte gjoksin. Jane shume te pershtashme recipetat me model sportiv me material pambuku elastike. Pervecse mbajen gjoksin tendonin edhe kurrizin. Per kete rast mund te shkojne dhe recipetat 'ballkon' edhe pse shpehs nuk jane shume te rehatshme per tu mbajtur. Ne fund vlen gjithnje thenia: sa me pak te qepura ka recipeta, aq me mire do te duket poshte kemishave apo bluzave te holla. Ne vecanti keshillohen recipetat e pagezuar me emrin 'memory', te cilat arrijne te memorizojne formen dhe permasat e gjoksit tuaj dhe vijne uniform pas trupit.

Nese keni gjoks te vogel...

Perdor recipeta me kupa te theksuara per tu dukur me i plote (dhe per tu ndjere me seksi). Jane te preferuehsme recipetat me modele te vogla dhe te hapura qe tregojne format (e pakta) qe ke. Per te qene super joshese mund te zgjedhesh nje pale recipeta push-up me mbushje, te cilat kane filluar te jene gjithnje e me natyrale: me uje, me vaj, me ajer. Madje ato bejen te mundur dhe ndryshimin e volumit te kupave (mjafton te vednosesh tubin ne valvulen e kupes dhe ta frysh), ideale per ato qe kane njerin gjoks me te vogel se tjetrin

Nese keni problem barkun...

Zgjidh te brendshme apo edhe geta, ne forme korseje. Beni kujdes, pasi keto lloj te brendshmes kane tendence per t'iu dobesuar: muskujt qetesohen dhe situata perkeqesohet! Nje truk optik eshte ai i zgjedhjes se nje body me qepie vertikale ne bark, te cilat i japin nje elegnace trupit.

Nese keni problem vithet...

Perdor te brendshme, te cilat te mund te mbulojne te gjithe vithet. Mos vish asnjehere te brendshme shume te vogla apo shume te ngushta, te cilat nuk do te bejne gje tjeter vecse do te theksojne vithet (kjo vlen edhe per pantallonat dhe fundet qe zgjedh. Edhe per kete difekt vlen rregulli i paneleve te ndara me qepie vertikale, aq me mire nese mbyllen nga fundi.

 

braziljania

Anëtar i Nderuar
SIPAS SHENJES SE HOROSKOPIT:

-Per gruan dash: Per festa vishni komplete intimo si keto, te kuqe pasion, mendafsh, per nje nate totalisht pasionante si dini vetem ju ta jetoni. Firma Intimisimi

-Per gruan dem: Intimo me tonalitete te lejlas, me tyl dhe lule. Luani me trasparencen. Firma La Perla

-Per gruan binjak: Te brendshmet qe ju prezantojne me mire marin shkas nga dizenjot e kartonat e animuar. Firma OYSHO.

-Per gruan gaforre: Nje look prej simply chic. Ngjyra te bardha, mendafshi dhe tyli. Firma FLEURT.

-Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.

-Per gruan virgjeresh: Lingerie e gruas virgjeresh pasqyron pastertin.Keshtu qe keshillohet te perdore nje lingerie vec e vec. Firma SIBELLENYC.

-Per gruan peshore: Intimo te rafinuar dhe delikat, nuanca te gris meforma sensuale. Firma LEJABY.

-Per gruan akrep: Lingerie duhet te pasqyroj mister dhe sensualitet, keshtuqe tyli eshte materiali me i pershtatshem per ju. Firma ETSY

-Per gruan shigjetar; keshillojme nje intimo sportiv qe ne momente te caktuara transformohet ne nje grua te "eger" Firma VALERY LINGERIE.

-Per gruan bricjap: Lingerie totalisht te zeze, per tu dukur sa me agresive. Material tyli. Firma PARAH.

-Per gruan ujor: Ngjyra juaj eshte blu, gri dhe bojqiell, ngjyra qe tregojne intelekt dhe mendim. Material mendafsh. Firma SIBELLENYC.

-Per gruan peshk: Lingerie per gruan peshk i pershtate ngjyra ne nuancat e rozes, delikate dhe mendafsh. Firma FLEURT.

Burimi: ikubinfo*
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

Une bricjape jam dhe ngjyra e zeze tek linzherit s'me pelqen dhe aq.....per me teper qe agresive jam boll dhe kam nevoje per tu zbutur i cik :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

-Per gruan binjak: Te brendshmet qe ju prezantojne me mire marin shkas nga dizenjot e kartonat e animuar. Firma OYSHO.


LOL LOL
 

PinkHeart

BESOJ 🔥 kshu qe cdo gje eshte e mundshme 🔥
Pe: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

-Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.


asnjonen prej ktyre :D

kam lekure shum te bardh dhe sy te hapura, flok te errta kshuqe linzheri te zez... por dhe nje roz karramele nuk duket keq ;) apsolutisht jo goldenpoint sepse nuk jan ne stilin tim... preferoj gjera me te vecanta dhe zakonisht blej vetem online rosanerastore ose sexy lingerie las vegas ( cfare nuk mban) dhe avenue leg nuk eshte fare keq ;)
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.
(Edhe pse te preferuarat e mia jane te zezat & te bardhat )
 
Top