• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lingeri, me ngjyra dhe joshese

elbruna

Anëtar i Respektuar
Intimet pranverore marrin ngjyra, lule dhe sfumatura. Ja disa modele te lingerie-s 2010.Sensualiteti, provokimi i drejtperdrejte i femres permes te brendshmeve, nje sfide per te luajtur me mashkullin e per te treguar superioritet ndaj tij. Ngjyrat, materialet dhe tendenca.

Images.jpg
Images.jpg
Images.jpg

ikubINFO
 

PinkHeart

Antarë i Respektuar
Titulli: Lingeri, me ngjyra dhe joshese

mu mpleqejn kto :)

per ata qe se kam kuptuar i du fiongot gjithandej ... :p
 
Top