• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga e Kampionëve, Atletico dhe Juventus bëjnë hapin,Arsenali kalon fazen tjeter...

cent

...Lontano
Atletico Madridi ka mundur Olympiacosin me rezultat 4:0 në ndeshje e Ligës së Kampionëve, ndërsa Juventusi është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi në Suedi, duke mposhtur Malmon 0:2.

Ish-sulmuesi i Bayernit, Mario Mandzukic, ishte heroi i spanjollëve, duke shënuar tre gola. Ndërsa me një gol kontribuoi edhe Raul Garcia.

Ndërsa Juventusit fitoren ia sollën Fernando Llorente dhe Carlos Tevez.
/Shekulli


Arsenali kalon në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve
Arsenali ka mposhtur Borussia Dortmundin në raundin e pestë të Grupit D në Ligën e Kampionëve me rezultat 2 me 0, për të siguruar kalimin në fazën tjetër.

Për fitoren e tretë sivjet të “topçinjve” shënuan Yaya Sanogo dhe Alexis Sanchez. Francezi realizoi në minutën e dytë, ndërsa transferimi i ri i skuadrës shënoi një supergol në minutën e 57-të.

Skuadra e Arsene Wengerit me këtë fitore arrin në kuotën e 10 pikëve, dy më pak se gjermanët. Në vendin e tretë është skuadra e Besnik Hasit, Anderlechti, me pesë pikë dhe në fund Galatasaray, me një pikë.

/Shekulli
 
Private conversations
Help Users
    Top