• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lideri suprem i Iranit paralajmëron Kosovën dhe Shqipërinë, pasi iu bashkuan Amerikës

legjenda

Tetova
Ayatollah Ali Khamenei, lideri supreme i Iranit, ka akuzuar Shqipërinë për komplot me Amerikën.


Khamenei në një deklaratë tha se disa shtete të vogla si Shqipëria, në Europë po komplotojnë me Amerikën dhe muxhahedinët kundër Republikës Islamike të Iranit.


Sponzor

“Disa shtete të vogla, të këqia në Europë po komplotojnë me Amerikën dhe muxhahedinët kundër Republikës Islamike të Iranit”, ka deklaruar lideri suprem i Iranit.


Ndryshe, kujtojmë që Irani nuk e ka njohur Kosovën si shtet dhe e sheh si “vegël” të SHBA-ve.


Kujtojmë gjithashtu se në Kosovë ndodhet baza më e madhe ushtarake amerikane në Ballkan.
 
Private conversations
Help Users
    Top