• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Licensimi i klubeve të futbollit/ Në mars prova e vështirë përballë UEFA

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka mbledhur të gjithë presidentët e klubeve të kategorisë Superiore, për një diskutim të gjerë rreth plotësimit të procesit të licensimit.

Një proces në fakt ky që vuri kushte mjaft rigoroze edhe për fillimin e këtij sezoni të kategorisë Superiore, por që shumë shpejt, në muajin mars, ka një tjetër test shumë më të vështirë për t’u kaluar, atë të UEFA-s.

Duke ditur vështirësinë dhe mungesën e theksuar të strukturave të klubeve shqiptare, FSHF, ka ofruar ekspertizën e saj dhe të specialistëve që do të përzgjidhen, ndaj klubeve për ta parë këtë proces me më seriozitet.

Presidenti i FSHF-s i ka kujtuar edhe një herë të gjithë presidentëve, dhe investuesve në futbollin e kategorisë superiore dhe jo vetëm, se ky kampionat është një produkt që duhet parë si biznes dhe si i tillë duhet kthyer në rentabël.Top Channel
 
Top