Libri "Mendime te Maskuara" tashme ne treg !

Zgare chill mi se tgrisa ?
Ta thash dhe pardje me ka Gris ai I madhi nalt.Pastaj ne cdo teme po nuk pati diskutim cfare forumi do quhej apo per 20 tema vetem 20 fjali ne dite na takon te shkruajme?
Temat bastardohen kur perdoren fjale ofenduese jasht etike zgar ?
 
Si ne inbox tim?
A ka nje librari ku eshte vene ne shitje?
Apo shitet vec me ane teje?
Dmth nese nje klient i mundshem hy ne nje librari dhe e terheq si liber..smund ta beje?
Jo nuk behej ne librari sepse ska si te jete ne librari dhe kto jane diskutuar qe ne fillim.
Duhej nr isbn gje qe ishte e pamundur.
E vetmja menyre eshte me anen time ose te dikujt qe mund tia postoj une
 
Ta thash dhe pardje me ka Gris ai I madhi nalt.Pastaj ne cdo teme po nuk pati diskutim cfare forumi do quhej apo per 20 tema vetem 20 fjali ne dite na takon te shkruajme?
Temat bastardohen kur perdoren fjale ofenduese jasht etike zgar ?
He se tallesh ti?! Serio eeeeee

Bastardim eshte kur ne nje teme qe ska lidhje fare me pordh virtualiteti, se trajtoni te tille. Komentet jasht teme sidomos ato serioze jan fshi perhere. Tema per bastardim jasht apo mrena etiken me chit chat keni plot. ?
 
Jo nuk behej ne librari sepse ska si te jete ne librari dhe kto jane diskutuar qe ne fillim.
Duhej nr isbn gje qe ishte e pamundur.
E vetmja menyre eshte me anen time ose te dikujt qe mund tia postoj une
Aaaaa
Se paskam kuptuar vallai.
Keshtuqe as online as ne librari.

Gjithsesi une nje kopje do e gjej se ska sh rendesi por pytja te vjen natyrshem....po privatesia e antarit? :)
 
He se tallesh ti?! Serio eeeeee

Bastardim eshte kur ne nje teme qe ska lidhje fare me pordh virtualiteti, se trajtoni te tille. Komentet jasht teme sidomos ato serioze jan fshi perhere. Tema per bastardim jasht apo mrena etiken me chit chat keni plot. ?
Qe te fjalia pare te eshte ngaterruar pak mendimi cka doje te thoje por gjithsesi ti e di cmendim kam un dhe sesi funksionoj un .
Ps: do mendojne kafshet po zihen keto ???????
 
Aaaaa
Se paskam kuptuar vallai.
Keshtuqe as online as ne librari.

Gjithsesi une nje kopje do e gjej se ska sh rendesi por pytja te vjen natyrshem....po privatesia e antarit? :)
Kjo pjese eshte thene qe ne fillim dhe sdi pse i kthehemi sot.
Kur te jesh ne shqiperi mund te thuash nje emer fake dhe mjaft ta mbash mend kur ta sjelli korrieri i TNT- se dhe e merr
 
Kjo pjese eshte thene qe ne fillim dhe sdi pse i kthehemi sot.
Kur te jesh ne shqiperi mund te thuash nje emer fake dhe mjaft ta mbash mend kur ta sjelli korrieri i TNT- se dhe e merr
Sepse te thashe se mbaja mend.
E kuptove tani pse ju ktheva sot?

Ama kam lexuar @WxP qe thosh qe me fitimet e shitjeve do behej dhe libri i dyte dhe une thashe ia kushedi sa do reklamohet,ky sqenka as ne librari ?
 
Ta thash dhe pardje me ka Gris ai I madhi nalt.Pastaj ne cdo teme po nuk pati diskutim cfare forumi do quhej apo per 20 tema vetem 20 fjali ne dite na takon te shkruajme?
Temat bastardohen kur perdoren fjale ofenduese jasht etike zgar ?
Ti je Ti❤️?
 
Top