Libri "Mendime te Maskuara" tashme ne treg !

Paska dal libri?! 😍
Urime te gjitheve, e gezofshim! Mendoj se ky liber pertej vargjeve simbolizon dashurine forumore. Edhe pse ne kete forum ka patur debate, hatermbetje, zenka, ironira e prishje miqesish, serish aty, tok ne nje liber, te gjithe sebashku krijuam dicka mjaft te bukur!

Me shume se kushdo, Faleminderit ty Monique per punen e palodhshme dhe cdo personi te implikuar ne realizimin teknik te tij.
Njekohesisht dhe donatoreve ju them: Zoti jua shtofte pasurine shumefish dhe prej saj t'u jepni sadopak sa here te keni mundesi atyre ne nevoje.

Dhe ne fund 100% e thene nga zemra:
From Soul with Love!
 
Ju lutem kush deshiron ta disponoj nje kopje te me shkruaj ne inbox per cdo detaj

Monique un e dua nje . Nese behet réal se ndoshta i fus i rrug shqiperie ok nese jo do ti jap te dhenat pm po e dua sa te doje le te kushtoje.
thnks :)
 
He mi se kam dhe adresen ke shpia ne Albani un lool
E dua e dua mos filloj te perplas komet
Se mos me le pa gje :p
Jooooo asnji nuk lej pa gjo , ti si donatore e ke falas e dashur :)
kshuqe kur te takohemi , nese do takohemi
apo nje adrese ku ta dergoj :)
 
Jooooo asnji nuk lej pa gjo , ti si donatore e ke falas e dashur :)
kshuqe kur te takohemi , nese do takohemi
apo nje adrese ku ta dergoj :)

Jo nuk e dua falas Donation e bera me shpirt e mos ma thuaj me kte .🥰
E kam seriozisht zemra , normale do vi po edhe nese jo te betohem qe do e blé do paguaj dhe koston qe duhet per ktej.
Kiss Nashti se jam ne timon .:)
 
Top