• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Libri i fundit

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
U be kohe qe po lexoj letersi te thelle e sh sh serioze ... harmoni ... hahahaha
E bukura e ketyre librave eshte se jan te gjithe njelloj..
Njeri pasanik e tjetri i varfer..
Njeri i vuajtur e tjetri ironik
Njeri i ndjeshem e tjetri cinik
Por te gjithe kan fund te njejte pozitiv...
Koge e humbur kot...:/
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
CA343D56-0E5F-45C4-9061-81B548BEDF09.jpeg

Lufta per shkodren-Edith Durham
Fiku i ebu hanifes sipas hasan ibne zijad-Dr-Krasniqi..jurispodenc islame..

Tani fillova- Sfidat e muslimanve ne perendim-Dr-Krasniqi
 
Top