• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Së fundmi s’kam pasur kohë të lexoj. Sa të heq qafe provimet dhe kam kta të 4-ët në listë për të lexuar. Dy i porosita në Amazon, dy të tjerët mi kanë dhënë borxh. :)

3289AE7E-B75B-467A-8951-09EE56AF3C20.jpeg
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Gruaja e kepucarit-Adriana Trigiani,jam duke e lexuar faktikisht
 
Top