• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Libri i fundit

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
o naq une lexoj shume . por keto dy muaj skam pas mundesi te lexoj
Lere tani benju senrionze , t'kom thon lene gazeten Eros se nuk a liber dhe as edukative. :p
Me premto qe do lexosh keto 2 muaj sa per keto dy muj qe ske lexu qe te me bjere icik niveli i gjakut nga stresi .. :D :D
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Lere tani benju senrionze , t'kom thon lene gazeten Eros se nuk a liber dhe as edukative. :p
Me premto qe do lexosh keto 2 muaj sa per keto dy muj qe ske lexu qe te me bjere icik niveli i gjakut nga stresi .. :D :D
merre me lang naq se mishi u maru
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
cpune kam ne brindizi une mar.? une as uren e bacallekut se kam kalu kurr ti thu brindizi .ik naq ik. te fala prap beji.
He pra ku piva un.. :(
Do me ket bere dem ajo paqeta merr dy se e treta osht mren.. :p :D
 
Top