• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Moonlight

Staf në FV.AL
S'para lexoj shqiptare pervec atyre qe jane te njohur.

Se di ne i ke lexuar librat e Kongolit apo Kekos?
Ja vlejne shume
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Lexim s'mund t'i them - me sakte torture per te nxjerr informacionin qe me duhej nga disa faqe te nje libri latinisht te shek. XVII.
 
  • Like
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam nja 4 historia stive aty qe duhet ti mbyll per 1 muaj lol

perndryshe mbylla librin 'sociologjine e vendit'..
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ngjarjet e librit u zhvillokan në Pakistan...
Së shpejti do të shkoj në Shqipëri e po e gjeta si libër, do ta blej.
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Ngjarjet e librit u zhvillokan në Pakistan...
Së shpejti do të shkoj në Shqipëri e po e gjeta si libër, do ta blej.
Te tre librat e Hosseinit qe kam lexuar jane te mrekullueshem edhe pse varet nga lloji qe te terheq.
Pervec gjuetarit te balonave do te sugjeroja
Nje mije diej vezullues
Dhe malet oshetin
 
Top