• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Gjysem Hena dhe Shqiponja
Sundimi Otoman
Islamizmi dhe Shqiptaret
1874-1913

Nga
Gorge Gawrych

një shikim ''historik'' te Shqiperise dhe Ballkanit nga arkivat Turke dhe Europiane.....Deri tani i mire duket........
 

jackass

Anëtar i ri
libri i fundit që kam lexuar është: "Procesi"-franc kafka
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
"Undress me in the Temple of Heaven" - Susan Jane Gilman ... Me pelqeu shume. Kishte ratings te mira dhe vertete me pelqeu.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Tani po lexoj Gjahtari i balonave....Apo gjuetari se nuk e di si e kane perkthyer ne shqip.

Po pres te lexoj dhe një liber te një shkrimtareje shqiptare që ka botuar ne italisht,Anilda Ibrahimi.;)
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Mata Hari superagjentja Gjermano-Franceze,,,,,,, sapo e mbarova se rilexuari një liber super erotik po dhe i dhimbshem njekohesisht,,,,,
 

Yellow Redhead

angels walk among us
kam qene duke lexuar 2 libra njekohsisht nfakt, New Moon:D dhe Rain nga Virginia Andrew që i mbarova pardje..tani po lexoj Eclips dhe Frojdin me Jeta dashurore dhe seksualiteti
 

gorgona

Goc Tironce
Sapo kam mbaruar librin BIJA E MALLKUAR
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Libri i fundit që kam lexuar ishte"Vajzat e Sanfereddianos"..se di ne mund te gjendet dhe ne shqip perderisa une e kam lexuar ne italisht!Kurse nqs doni një liber ne shqip sapo fillova "Mbrekullit e fajit"deri tani është interesant mua ma kan sygjeruar dhe po jua sygjeroj edhe juve lexim te kendshem ah se harrova..e ka shkruar Daniel Steel!:D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sapo kam filluar: DIABOLUS, nga Dan Brown. Po me bene aq pershtypje sa veshtire e kam te ndahem. Si ithtar i dykuptimesise dhe enigmave po kenaqem me te. :gjujpeshk:
 
Sa keq që nuk po gjej një cik kohe per te lexu një liber lol...me mbyten keto aktivitet e tepruara te fakultetit...Gjithsesi nese quhet liber i fundit që keni lexuar dhe ato që une kam shfrytezur si literature per një projekt at'her është ,, Inovacione rrenjesore'' ( nuk di nese mire e perktheva ) nga Rojan Gibson dhe Piter Skarzinski.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Libri i fundit që lexova ishte Rosso come una sposa i Anilda Ibrahimit...Shume i lezetshem.
Tani po lexoj një tjeter,La solitudine dei numeri primi
 

AjSi

...
Back 2 FairyTales...Na ishte njehere--Vellezerit Grim
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Aktualisht po lexoj: ENGJEJ DHE DJAJ, nga Dan Brown. Po me bene aq pershtypje sI cdo liber e tij e mahnitshme. Si ithtar i dykuptimesise dhe enigmave po kenaqem me te. :gjujpeshk:
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Aktualisht po lexoj: ENGJEJ DHE DJAJ, nga Dan Brown. Po me bene aq pershtypje sI cdo liber e tij e mahnitshme. Si ithtar i dykuptimesise dhe enigmave po kenaqem me te. :gjujpeshk:
Kete se kam lexuar akoma... Me kane thene që është i bukur...

Une te fundit kam pasur "Ne Te Tre" te Fatos Kongolit (e lexova per here te trete me duket... me pelqen shume)
 

AjSi

...
Aktualisht po lexoj: ENGJEJ DHE DJAJ, nga Dan Brown. Po me bene aq pershtypje sI cdo liber e tij e mahnitshme. Si ithtar i dykuptimesise dhe enigmave po kenaqem me te. :gjujpeshk:
Dan Brown është i paarritshem i kam lexu te gjithe librat e tij..Kodi i davincit ,engjej dhe djaj..mashtrimi i madh..edhe me kane mbajtur pezull deri ne faqen e fundit..ate mashtrimi i madh e kam lexu brenda 1 dite pastaj me kane dhimb syte gjithe diten tjeter LOL

Libri fundit ishte Victor canosinaj--Te gjithe tulipanet e botes

Sot me dhuruan librin e Ismail Kadarese-E penguara,..se kam lexu akoma po them se do jete i bukur ;D
 
Last edited:

cat-woman

Une jam.....
dy libra kam lexuar "sikur ana" dhe "lindur femer" shume te bukur
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Libri që po lexoni

une ne ket moment po lexoj librin e brunilda zllami ^Endrra e paperfunduar e një gruaje^ ky liber trajton një teme thekese si prostitucioni pershkon dhimbshem faqet e ketij romani te shkrimtares e cila ka ditur gjithnje te godase ne shenje ne paraqitjen e realiteteve prekese shqiptare dhe histori njerezisht te zakonshem dashuria kompromisi dhe intrigat ku perqendrohet libri te lejen pa goje ..................... ne një dhome te vogel ne një qytet te madh ishte hera e fundit që një familj ishte bashkuar AJO ' FLORIANI dhe ERJONI
 

3R1

rremujaxhije:P
preistoria: le origini fino al neolitico..

po e studioj x provimin e radhes :D cmq è sh i bukur...
 

AjSi

...
Ekziston kjo tema shkodrane :(
Gjithses po lexoj Te gjithe tulipanet e botes -Victor Canosinaj
 

Bessy87

Anëtar i ri
Tani po lexoj (studioj) nja dy libra te gramatikes italiane.
Por do kisha dashur te lexoja keto dite një liber që ma kane sugjeruar "Ditari i Pushkinit"!
 

AjSi

...
Titulli: Libri që po lexoni

Fizika 3

Mbledhja e lire e dy lekundjeve harmonike me frekuence te njejte
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Titulli: Libri që po lexoni

tani mbarova një tjeter liber jam pak e fiksuar pas leximit te librave titulli është BALADA E NENES e shkrimtarit FADIL KRAJA
një liber kryeveper që me ka bere te derdh lot shume një realitet i hillur ne shkoder sinqerisht me ka len pa fryme ky liber dhe nuk kam me guxim ta rilexoj
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Titulli: Libri që po lexoni

është liber i bukur te sugjeroj një tjeter po aq te vjeter e te mrekullushem e ka titullin BIJA E MALLKUME e shkrimtarit emile rrisheburg
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Libri që po lexoni

Nastradini anekdota-enciklopedi (humor & satire)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Libri që po lexoni

Sikur ekziston një teme e tille e hapur nga Jeta...
 
Top