• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ditari i Pushkinit (versioni pa censure) Detajet ne inbox.. :p :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ja ta bleva, po edhe ta nis mi???? lol lol

Se kjo @Senseo vje e merr vete
Lere se Zenzo lexon vetem horrore me batanie, ma nis mua dhe e ke mbyll kapitulli per ket muaj. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Jalla..... po futi noi Mata Hari per shplarje ,se e bone telef lol
Mataharin e kam per Christmas te shoqerume me panetonne dhe Shampanje. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Last edited:

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Jo ktij boll i kam cu , nuk fryhet ky o jo lol lol lol
Nah Moni benju senrioze, si nuk frynjem, don me na largu zockat aaaa. lol lol lol
shpejt editoje se dergova Zenzon te ti thyj gishtckat nje e nga nje apo don dy e nga dy me gishtin e mezit n'hava.. lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sa ta nis ty te pres bileten e hajde merre vete dhe e lexojme bashke nja dy nete ne ket dimer te cmendur qe po navjen.. :p :p
Ahh ahhh aty tek kolltuku prane oxhakut lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Vjen @Tiku & Co ktu dhe i prishin te gjitha temat serioze! 😛
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
73290155_577980856279390_6183359906611986432_n.jpg
 

Didi

C'est la vie.
"Drite qe vjen nga humnera" - Drita Como.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Do nis ktë tani se e kam me qejf 🤗

9BD12762-A0A9-40F5-BF4F-5B9774FADBCB.jpeg
 
  • Like
Reactions: NGU

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
U be kohe qe po lexoj letersi te thelle e sh sh serioze ... harmoni ... hahahaha
E bukura e ketyre librave eshte se jan te gjithe njelloj..
Njeri pasanik e tjetri i varfer..
Njeri i vuajtur e tjetri ironik
Njeri i ndjeshem e tjetri cinik
Por te gjithe kan fund te njejte pozitiv...
Koge e humbur kot...:/
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Qe dje fillova kete
Ne shqip quhet " pranvera e vjedhur"

20200229_083127.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
CA343D56-0E5F-45C4-9061-81B548BEDF09.jpeg

Lufta per shkodren-Edith Durham
Fiku i ebu hanifes sipas hasan ibne zijad-Dr-Krasniqi..jurispodenc islame..

Tani fillova- Sfidat e muslimanve ne perendim-Dr-Krasniqi
 
Top