Libri i fundit

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Jalla..... po futi noi Mata Hari per shplarje ,se e bone telef lol
Mataharin e kam per Christmas te shoqerume me panetonne dhe Shampanje. :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Jo ktij boll i kam cu , nuk fryhet ky o jo lol lol lol
Nah Moni benju senrioze, si nuk frynjem, don me na largu zockat aaaa. lol lol lol
shpejt editoje se dergova Zenzon te ti thyj gishtckat nje e nga nje apo don dy e nga dy me gishtin e mezit n'hava.. lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Sa ta nis ty te pres bileten e hajde merre vete dhe e lexojme bashke nja dy nete ne ket dimer te cmendur qe po navjen.. :p :p
Ahh ahhh aty tek kolltuku prane oxhakut lol
 

Tip

Antarë i Respektuar
abetarja...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Vjen @Tiku & Co ktu dhe i prishin te gjitha temat serioze! ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
73290155_577980856279390_6183359906611986432_n.jpg
 

Didi

C'est la vie.
"Drite qe vjen nga humnera" - Drita Como.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
U be kohe qe po lexoj letersi te thelle e sh sh serioze ... harmoni ... hahahaha
E bukura e ketyre librave eshte se jan te gjithe njelloj..
Njeri pasanik e tjetri i varfer..
Njeri i vuajtur e tjetri ironik
Njeri i ndjeshem e tjetri cinik
Por te gjithe kan fund te njejte pozitiv...
Koge e humbur kot...:/
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
CA343D56-0E5F-45C4-9061-81B548BEDF09.jpeg

Lufta per shkodren-Edith Durham
Fiku i ebu hanifes sipas hasan ibne zijad-Dr-Krasniqi..jurispodenc islame..

Tani fillova- Sfidat e muslimanve ne perendim-Dr-Krasniqi
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Sa mirë që unë nuk lexoj.
shif se logosA i kishte dhene 10 libra onl8ne kete jave me i lexu free ? ndoshta e merr mundimin :p lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
se harrova

Krahet e thyer nga Khalil Gibran.
e lexova online. dje e sot. te kjo faqja Logosit dmth ?
 
Top