• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
po te vej veshin ca thuhet i bjen te gjej ca germa e te vras veten me to
Ah ketu ndrysho puna, kjo eshte zgjidhja qe ti i jep vetes ne kete rast. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
pse per ke te te mendoj vec vetes naq ? :)
O naqe lexo nai liber se me vdiqe, e bere temen vetem menime.. Meno per vete per mu per komshien per ke te dush po ama lexo i liber.. :D :D :p: :p:
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
o naq une lexoj shume . por keto dy muaj skam pas mundesi te lexoj
Lere tani benju senrionze , t'kom thon lene gazeten Eros se nuk a liber dhe as edukative. :p
Me premto qe do lexosh keto 2 muaj sa per keto dy muj qe ske lexu qe te me bjere icik niveli i gjakut nga stresi .. :D :D
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Lere tani benju senrionze , t'kom thon lene gazeten Eros se nuk a liber dhe as edukative. :p
Me premto qe do lexosh keto 2 muaj sa per keto dy muj qe ske lexu qe te me bjere icik niveli i gjakut nga stresi .. :D :D
merre me lang naq se mishi u maru
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
merre me lang naq se mishi u maru
JAm vegjetarian ket muaj po te premtoj qe muajin tjeter do i kthenjem ene mishit ene longut e pastaj mund ta citosh prap kete qe me ke shkrujt ketu. :D :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
cpune kam ne brindizi une mar.? une as uren e bacallekut se kam kalu kurr ti thu brindizi .ik naq ik. te fala prap beji.
He pra ku piva un.. :(
Do me ket bere dem ajo paqeta merr dy se e treta osht mren.. :p :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Së fundmi s’kam pasur kohë të lexoj. Sa të heq qafe provimet dhe kam kta të 4-ët në listë për të lexuar. Dy i porosita në Amazon, dy të tjerët mi kanë dhënë borxh. :)

3289AE7E-B75B-467A-8951-09EE56AF3C20.jpeg
 

Empire

Antarë i Respektuar
Nietzsche , supernjeriu dhe vullneti per pushtet
Nga Toni Llacer
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Gruaja e kepucarit-Adriana Trigiani,jam duke e lexuar faktikisht
 
Top