• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Lexova Pjetri i madh keto dite.
Me pelqeu.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

N0

Phase Two!
Vetem me xhinde moj jete se kemi trauma nga leximet e meparshme... lol lol
Ky vlla ca nuk ka brenda, ka nje shumellojshmeri dhe larmishmeri virtuale qe te le pa fjale, me pak fjale eshte si nje manual, thesar I paçmueshem i virtualitetit dhe smeundjeve periodike virtuale!
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ky vlla ca nuk ka brenda, ka nje shumellojshmeri dhe larmishmeri virtuale qe te le pa fjale, me pak fjale eshte si nje manual, thesar I paçmueshem i virtualitetit dhe smeundjeve periodike virtuale!
Ti Po na thu ta lexojme e te mbetemi me pasoja te parikuperushme si ca qe i kane e i kane...:) heq dore.

Do rilexoj per here te 11 “ditarin e pushkinit” me mire.:)
 

N0

Phase Two!
Ti Po na thu ta lexojme e te mbetemi me pasoja te parikuperushme si ca qe i kane e i kane...:) heq dore.

Do rilexoj per here te 11 “ditarin e pushkinit” me mire.:)
Lexo ç’te duash, gjitha rruget çojne ke “Tregalle” ktu ke per te ardh prape. :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ti Po na thu ta lexojme e te mbetemi me pasoja te parikuperushme si ca qe i kane e i kane...:) heq dore.

Do rilexoj per here te 11 “ditarin e pushkinit” me mire.:)
Edhe sa faqe liber kane mbetur?
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Cifutja e toledos... Nice
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
deri ne 16 kam shku me teper ncuq
Shume gabim me aq nuk te formohet gjoksi ashtu sic duhet , jepi puno ene icik em fort he tu befsha .. :D :p
 
Top