• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hallali dhe harami ne islam.....Dr Jusuf Kardavi


dhe librin Novela dhe Kujtime Mihal Grameno
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja sonte qe me hipi frymezimi per te lexuar....mi ka hequr mami librat na komodina....ehu kush shkon e merr ndonje ne bibloteke...spo lexoj e sonte
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Origin D. Brown
 

Passion

Banned
Te te lexonte Zana do thosh.

kohe per te bere pune s'paske ti
per te lexu paske. :D

Mua me vjen pyetja kur lexon me qafsh? :D
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Passion dy here pas buke i jap nje shtytje.. ;)
 

Hera

Antarë i Respektuar
Vajza e monte xumes
 

Passion

Banned
Me merr ne tel nje e aferme,edhe me thote.

Jam ne bibloteke,edhe desha te pyes ne e ke lexuar Harku i Triumfit.

Jo i thash nuk e kam lexuar.

Pandeha se do ta bleje,ta lexoje ajo,e kur shoh ne darke ish dhurate e paketuar nga ajo (per ditelindjen time). :)

Me ka pyet dy here,e lexove ,e une akoma jo jo.

Ne fund me tha pres pershkrimin. :D

Piken e vullnetit se kam. :(

Pasi erdhi me mori ''Tre shoket,, ne pershkrim qante ne fund. :D
I dyti person qe nga ai liber kam pare lot. :D

C'fuqi ka shkrimtari . :)
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Mon do bej gati nje liste me libra se me vjen dikush ketu ne Mars.. :D :D E di qe marsin e ke plot sebepe keshtu qe do kontribuoj edhe une icik ne rrenimin e protofolit tat... lol lol
 
Redaktimi i fundit:

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ku pyes per user une, une te vij ne shtepi e te ze deren ... LOL LOL
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Personi qe ju po kerkoni eshte temporally bizi.....nga muaji qershor provoni serisht lol

PS: aman se ty sta prish une....ti thuaj e une shtjer
Nje pyetje nga salla....kush do vij ti marri librat? Ai muhabeti??? lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ma i mire, do kete direktiva te qarta.. ;) lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
qe tek kapaku do fillosh te shkulesh floket.. lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
ja do lexoj nje liber me poezi,te nje shkrimtarje greke,ma bene dhurate pardje.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Kete liber po lexoj te brunilda zllamit

IMG_20190224_103607.jpg
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Kamasutra, Konspiracion... :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
"The production of space" të Henri Lefebvre.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Sot filloj nje liber tjeter te Brunilda Zllamit " E Premte pasdite "
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Sa fillova leximet per marrjen e nje licensce.. Dua nja 6 muaj studime keshtu qe me asnje liber sdo merrem keto kohe. :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kurani dhe bibla ne driten e historis dhe shekences....

William Campbell..
 

Passion

Banned
Une te fundit e kam tregu,e keto dit kam do nis nje tjeter.

Kur ta mbaroj do ju tregoj ca paragrafe,por nuk e them titullin.

Do shume perqendrim (per mua) ata lloj librash. :)

-------------------------------------------------------------

Ma ka dhuruar( ne dore )nje fv-ist. :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me siguri noi Kanti, nitce apo frojd do jete, nga menyra si e ke shpjegu

Per kta skam kureshtje hic :)
 

jana80

Super Moderator
Moni cilin autor te ri shqiptare do sugjeroje?
 

jana80

Super Moderator
Me mungojne edhe mua shkrimtaret bashkohes... njoh shume pak e me pak akoma kam lexuar nga ato .. thashe mos do me orjentoje...
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
S'para lexoj shqiptare pervec atyre qe jane te njohur.

Se di ne i ke lexuar librat e Kongolit apo Kekos?
Ja vlejne shume
 
Private conversations
Help Users
    Top