• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i fundit qe ke blere?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Meqe keto kohe kam vendosur te rris kuotat e "biblotekes" sime modeste,bashke me kuoten e blerjes dhe te leximit sigurisht.
Thash ti ndanim bashke titujt e librave qe blejme;


Sot bleva 5 libra ne nje panair libri me zbritje qe behet dy here ne vit ktej;

1-Ne kater pikat e horizontit -Autori; Xara Andpeioy.
2-Bashkpunim i ngushte-Autori;Maggie cox
3-Netet ne Spanje-A;Kim Lawrence
4-Dy te dashuruar kundershtare-A;Jacki Braun
5-E fshehta e madhe-A;Renni Jordan
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
1-Kurani perpara Shkences dhe Civilizimit- Mustafa Mlivo
2,Fjal pas Fjale- Nexhat Ibrahimi
3-Muhamedi nje Profet per kohe tone- Karen Armstrong
4-Ku eshte Ana? -Biagio Proietti
5-Lotet e Kripur. -Skender Braka
6-Prej kalit te Bardhe deri te rrugaceria partiake. -Kim Mehmeti...
 

Bukowski

Gjumash
i fundit qe porosita ishte Gjuha sekrete e fytyres si te kuptosh genjeshtrat me ane te mimikes dhe te kuptosh cilin tip ke perpara me ane te tipareve te shohim se c'eshte
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Fabio volo ..Quando tutto inizia. ..
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Ou, e lezetshme kjo.

Po qe spo mbakam mend cilin liber kam blere paa, nje te Petro Markos
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
The Truth About the Harry Quebert Affair - Joel Dicker

Eshte sa nje tull, po nje tull qe nuk te vret :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Pylli norvegjez - H. Murakami
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Vetja

Selman AudeKopshti i luleve sekrete

Caboni
 
Top