• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Libra me peralla -per shkarkim

abstraction

Carpe Diem
Titulli: Libra me peralla -per shkarkim

e di qe duhen keto, se une spara di perralla shume. pervec kecat dhe ujku dhe kesulkuqja. lol
 
Titulli: Libra me peralla -per shkarkim

Nder te tjeret Migjeni eshte ai qe me ka pelqyer me shume,,ishte nje nga autoret qe varferin,mjerimin e asaj kohe e ka shprehur ashtu sic ishte.
 
Top