• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lexoje para se te postosh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jeta

Anëtar i Respektuar
Ditet e fundit jemi deshmitar te nje "mode" ku secili i jep te drejte vetes te dal jashte teme (tek nenforumi i feve), duke ofenduar e share "secilin"!

Qe te mos kemi probleme te metutjeshme duhet te mendoni mire para se te shkruani tek nenforumi i feve:

1. Asnje nuk ka te drejte te shaj, ofendoje e te ngacmoj tjetrin, sepse i perket fese se kunder me fene e tij!
2. Asnje nuk ka te drejte te bej propagande fetare!
3. Asnje nuk ka te drejte te vej paralele mbi fete, jo feja ime me e mire, e jotja me e keqe!
4. Asnje anetare i nje perkatesie fetare nuk ka te drejte te hap tema me tematike ofendimi ndaj perkatesise se kunder me te veten!


Cdo shkelje e ketyre pikave, con ne marrjen e masave sic jane: perjashtimi nga tema, ulja e pikeve (qe con ne perjashtim nga forumi) dhe me e keqja perjashtim direkt!!!


Ju lutemi, mos na sjellni ne pozite te palakmueshme per marrjen e masave!

Flm per mirekuptim.
Me respekt,
Stafi i FV-se.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top