• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri me një tip

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Merru me shkrime, loke, merru ti:fla:

Gjersa t'ka ra n'mend ty me kap lapsin ne dore cupa paska thy kalemin oj qyqe :nxef:
Ky ka nevoje per fasho piston o kitrra....lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Pse i jane zgafllu gominat aaaa lol
 
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Eh cu zgerrr-dhyhem....
 
Top