• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri me një tip

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Si tha i madhi ....shkaku i sherrit eshte pikerisht ajo....edhe luftrat e medha shkak ate kane patur.
Cudi sdo qe
ska,ajo ta jep jeten e ajo ta merr lol
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Epo hera e pare duhet te jete gjithmone e vecante...nje autike <3
prap javure vulen ti?! hahahhahahah
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Thenia e dites kjo don...big up per Donin....
hahahhhahahahahha
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Ketu ndahen mendimet... ai e do ate gocen e re, eshte idiotesi te mendosh qe burri eshte viktima!
Por martesa si institucion perbehet nga marreveshje , keshtu po kuptoj une nga ty :))
Mos u tall tashi duke bere gjasma e ke marre seriozisht temen
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Ketu ndahen mendimet... ai e do ate gocen e re, eshte idiotesi te mendosh qe burri eshte viktima!
Por martesa si institucion perbehet nga marreveshje , keshtu po kuptoj une nga ty :))

Sigurisht qe ndarja eshte zgjedhja.
Por asnje femer ne bote,nuk do me bente mua te ulja konsideraten per nje njeri qe kam ndare plot 30 vjet jete me te.
Ketu e kisha thelbin.
Tjerat jane ne sens shakaje.
Me tradhtoj,s"me done me.
As e para as e fundit.
U dashurua,shyqyr ta gezoje dashurin e ti te re.
Diten e mire e zoti t"ia beje mbare.
Ama per mua do ngelet njeriu im,njeriu per te cilin gezoj respekt dhe sdo guxoja asnjehere te ulja as ate as veten .
 

Endrra

VIP
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Sigurisht qe ndarja eshte zgjedhja.
Por asnje femer ne bote,nuk do me bente mua te ulja konsideraten per nje njeri qe kam ndare plot 30 vjet jete me te.
Ketu e kisha thelbin.
Tjerat jane ne sens shakaje.
Me tradhtoj,s"me done me.
As e para as e fundit.
U dashurua,shyqyr ta gezoje dashurin e ti te re.
Diten e mire e zoti t"ia beje mbare.
Ama per mua do ngelet njeriu im,njeriu per te cilin gezoj respekt dhe sdo guxoja asnjehere te ulja as ate as veten .

puna e uljes ka te bej me formimin e njeriut!
Dikush qe ka formim nuk ul asnjeri as per 30 sec njohje e jo me per 30 vjet!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Merru me shkrime, loke, merru ti:fla:

Gjersa t'ka ra n'mend ty me kap lapsin ne dore cupa paska thy kalemin oj qyqe :nxef:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Merru me shkrime, loke, merru ti:fla:

Gjersa t'ka ra n'mend ty me kap lapsin ne dore cupa paska thy kalemin oj qyqe :nxef:
hahahahahahahahah,do kete qene grua grinavece tere jeten e saj .
E ne fund ka marre hakun hahahahahahaha :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Une kte temen e solla me qesh jo me i hy thelle analizave....qeshni rini se kemi kohe kur te vemi 60.....yyyyyy long way
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Merru me shkrime, loke, merru ti:fla:

Gjersa t'ka ra n'mend ty me kap lapsin ne dore cupa paska thy kalemin oj qyqe :nxef:
Ky ka nevoje per fasho piston o kitrra....lol
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Ky ka nevoje per fasho piston o kitrra....lol
un kam frik se asaj i rrjell testata hahahahahhaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Kur ju thoja une se plakut duke i humbe takati i shtohet maraku ju se besonit

:mendim: Eu plakush he Kavanoze :mendim:
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

un kam frik se asaj i rrjell testata hahahahahhaha
Po targen e paska te re vec....marmita skofjoka i cik fare lol
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Po targen e paska te re vec....marmita skofjoka i cik fare lol
kjo eshte nga ato qe ka nevoj per idraulik ne guzhin lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Pse i jane zgafllu gominat aaaa lol
 
Titulli: Letra që i dërgova dashnores së burrit, "Si ke arritur të biesh në dashuri m

Eh cu zgerrr-dhyhem....
 
Top