• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

LDK: Presim fitore në shumicën e komunave

Love

βeℓℓe â๓e
Lidhja Demokratike e Kosovës është shprehur e kënaqur me procesin zgjedhor në gjithë Kosovën.Zëdhënësja e Shtabit Qendror Zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjollca Osmani ka thënë se LDK pret fitore në shumicën e komunave, ndërsa shprehu keqarje për incidentet në veri.

Ajo ka thënë se në ora 21:00 presin rezultate konkrete të cilat do t’i publikojnë.
kosova-sot.info
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: LDK: Presim fitore në shumicën e komunave

Akoma nuk dihet meqe ase ne balotazh nuk kan kalu akoma.. keto jan lajme te partive qe mendon secila per vete te dal me fitore.
 
Top