• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ricky_ch

******
lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe në Afrikë kanë internet, e ti në Gjermani.
Po nejse, inshallah gjen punë, se për azil as mos ia mësyj...
Edhe iki baushtellave se osht rond, kshyr naj zyre a informatikë pak si ma let...
Hajde rrugë të mbarë e a ndjefsha t'mirën!!!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe në Afrikë kanë internet, e ti në Gjermani.

edhe une mendoj se skemi nevoje informimi per cdo levizje…. Internet ka kudo pra…


(( -megjithate ka ca gjera qe as me interesojn t`i di...………….. ))
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Hahahahahhahha
Legjendeee ler Gjermanine, kthehuu:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top