• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

LAJMI I FUNDIT: Një rast i ri me COVID-19 konfirmohet te Milan

Milan zyrtarisht ka njoftuar se mbrojtësi Matteo Gabbia ka dalë pozitiv në COVID-19, ndërsa ishte i angazhuar te Kombëtarja U21 e Italisë.​

pjj.jpg


Qendërmbrojtësi 20 vjeçar po përgatitej të luante ndeshjen e tij të katërt me Italinë në Islandë këtë javë, por Milani konfirmoi se ai ka dalë pozitiv, përcjell lajmi.net.

“AC Milan është informuar se Matteo Gabbia, aktualisht i angazhuar me Kombëtaren U21 të Italisë në Islandë, ka dalë pozitiv në COVID-19”, thuhet në deklaratën e klubit.

Si te Milan, ashtu edhe tek Inter, janë lajmëruar disa raste me COVID-19, që rreziojnë shtyrjen e derbit ‘Madonnina’, i parashikuar të luhet pas përfundimit të ndeshjeve të kombëtareve.

Te Milan, me COVID-19 janë prekur Zlatan Ibrahimovic dhe Leo Duarte./Lajmi.net/
 
Prandaj barazuan 2 me 2 me kampionen e Portugalise keta, me ate skuadren e papermbajtshme, he mo si e ka ajo, ..........eshte shume skuader e njohur ne gjithe boten......puuuuu, s'me vjen tani......ah po superskuadra e Rio Aves🤣😝
 
Private conversations
Help Users
    Top