• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lajmerim per ri-hapjen e Fajtori Chat

chatoshqip

Antarë
Qellimi i ri-formimit te Fajtori Chati nuk u krye thjesht qe te jete nje chat me teper per Shqiptaret kudo qe ndodhen.
Plani dhe projekti bazohet mbi nje strukture te sukseshme menaxhimi dhe administrimi duke filluar qe nga respektimi dhe mbeshtetja teknike e perdoruesve e deri ne informimin e plote rreth sigurise se tyre personale.
Synimi i plote eshte te krijohet nje klime harmonike dhe atmosfere paqesore ndermjet marredhenieve Op-User/Op-Op/User-User/User-Op.
Tashme te bashkuar ne nje staf pergjegjes dhe serioz nuk na ndal asgje per te ecur ne rrugen e suksesit, gjithmone me respekt dhe arsyetim ndaj cdokujt qe behet pjese e Fajtori Chat.
Ju falenderoj thellesisht qe ju bashkuat nevojes per ndihme dhe mbeshtetje!
 
Last edited:
Top