• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Korçë, dyshohet për tre viktima

WxP

Antarë i Respektuar
KORÇË Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në aksin Korçë-Kapshticë ku dyshohet se kanë humbur jetën tre persona. Gazetarja Lorena Kodra raportoi për “BalkanWeb” se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:30 në afërsi të Kapshticës. Dy gra dhe një fëmijë dyshohet të kenë mbetur të vdekur. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në […]

The post LAJM I FUNDIT/ Aksident në Korçë, dyshohet për tre viktima appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top