• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

La shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj

kitrra 123

plak gjufurrak
Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali.

Alfio është një djalë 23-vjeçar kalabrez i bukur, i lidhur me një vajzë 19-vjeçare.

Kur zbuloi për shtatzëninë e saj nuk u lumturua shumë, kështu që vendosi që të mos bënte më seks me të, për shkak të bllokimit psikologjik që iu krijua për shkak të situatës.

Kjo bëri që të hapej me nënën e të dashurës, kështu që gruaja e shqetësuar nga fakti se mund të tradhtonte të bijën, u ofrua për të plotësuar nevojat e tij seksuale, duke shkuar bashkë në shtrat.

Por ky moment pasioni u pasua me një “surprizë” aspak të këndshme, Alfio zbuloi se edhe vjehrra e tij mbeti shtatzënë.

Kështu në gjendje depresioni, i riu u ngushëllua me tezen e të dashurës së tij, deri kur përfunduan në shtrat bashkë… por edhe ajo mbeti shtatzënë.

Alfio tenton të shpëtojë nga kjo situatë dhe ikën jashtë shtetit në një qendër ngushëllimi, ku takon motrën 17-vjeçare të së dashurës së tij.

Ai fillon të hapet me të, por edhe me adoleshenten përfundoi në shtrat, duke e lënë shtatzënë, shkruan noa.al.

Alfio u arratis nga Italia, por ajo që mbetet për t’u verifikuar, është nëse të gjitha kanë mbetur shtatzënë realisht, apo ishte thjesht një gjetje për të futur në telashe të riun.


Lexo më shumë në: I le shtatzene te dashuren e vet, nenen, tezen dhe motren e saj, historia e ketij 23-vjecari po ben buje - GazetaExpress
 

Milanisti

Larguar ✌👋
Kjo bëri që të hapej me nënën e të dashurës, kështu që gruaja e shqetësuar nga fakti se mund të tradhtonte të bijën, u ofrua për të plotësuar nevojat e tij seksuale, duke shkuar bashkë në shtrat
Kesaj i thone,te mendoj nena per vajzen :pSa te degjeneruar jane keto Italianet.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
mire bukuroshi po asnje nga keto femrat sjeton ne kete shekull..
cudi por mendojme pozitovisht sh vellezer e motra njekohesisht ja nje italian qe paska kontribuar te rinohet mesatarja e moshes se shtetit :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Per nje moment mu kujtua ai filmi anglez i epokes se shpellave

Indiferentet.....e keni parasysh?
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
Shkonte edhe te gjyshja dhe me pas e mbyllte ciklin njehere e mire.... lol

Do kete qene ndonje coban me dhen ai qe kap e ngjit...:)
 
Top