• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

La Liga 2015 - 2016

La Liga 2015 - 2016

 • Athletic Bilbao

  Votat: 0 0.0%
 • Atlético Madrid

  Votat: 0 0.0%
 • Celta Vigo

  Votat: 0 0.0%
 • Deportivo La Coruٌa

  Votat: 0 0.0%
 • Eibar

  Votat: 0 0.0%
 • Espanyol

  Votat: 0 0.0%
 • Getafe

  Votat: 0 0.0%
 • Granada

  Votat: 0 0.0%
 • Las Palmas

  Votat: 0 0.0%
 • Levante

  Votat: 0 0.0%
 • Mلlaga

  Votat: 0 0.0%
 • Rayo Vallecano

  Votat: 0 0.0%
 • Real Betis

  Votat: 0 0.0%
 • Real Sociedad1

  Votat: 0 0.0%
 • Sevilla

  Votat: 0 0.0%
 • Sporting Gijَn

  Votat: 0 0.0%
 • Valencia

  Votat: 0 0.0%
 • Villarreal

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  6
 • Poll closed .

Aver

VIP
Ekipet pjesemarrese:

 • Athletic Bilbao
 • Atlético Madrid
 • Barcelona
 • Celta Vigo
 • Deportivo La Coruٌa
 • Eibar
 • Espanyol
 • Getafe
 • Granada
 • Las Palmas
 • Levante
 • Mلlaga
 • Rayo Vallecano
 • Real Betis
 • Real Madrid
 • Real Sociedad
 • Sevilla
 • Sporting Gijَn
 • Valencia
 • Villarreal
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Mbreterit !
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

El Clasico, formacionet e mundshmeEl Clasico luhet sonte dhe tashmë po flitet për formacionet e mundshme.
Skuadrat pritet të aplikojnë në fushë lojtarët më të mirë, teksa trajnerët mezi e presin sfidën për të shfaqur edhe befasitë taktike.

Megjithatë, nuk mund të priten befasi stratosferike, përpos inkuadrimit nga fillimi i Lionel Messit, i cili megjithatë nuk po deklarohet 100% i gatshëm.

Nga ana tjetër majen e sulmit të Realit pritet ta udhëheq Cristiano Ronaldo, i shoqëruar nga Bale dhe James, teksa Benzema do të jetë në stol si Plan B nëse gjërat nuk shojnë mirë deri në pjesë të dytë.

Real Madrid XI: Navas; Carvajal – Varane – Ramos – Marcelo; James – Kroos – Modric – Isco; Bale – Ronaldo.

Barcelona XI: Bravo; Alves – Pique – Mascherano – Alba; Sergi Roberto – Busquets – Iniesta; Messi – Suarez – Neymar.

/Telegrafi/
 

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Luan Messi? Shyqyr se na kishte marre malli :D
Fiton Barca 1-2
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Barca perserit tripleten


Sot fiton prape Barca 1-4:D:D
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

2 me 0 per barcen pjesa e pare. Me mire s'behet.


Ndonje link te mire per pjesen e dyte?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Votova per :Real Madrid.
Asnje emer skuadre tjeter sme thoshte gje..:(
Ah cfare shkalle padije ne fushen e sportit une.:p
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Votova per :Real Madrid.
Asnje emer skuadre tjeter sme thoshte gje..:(
Ah cfare shkalle padije ne fushen e sportit une.:p
Hahaha

Po ti pyet nje here moj. Ndoshta do ta kisha dhene une ndonje keshille me te mire. Ku e gjete bash Real Madridin :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Hahaha

Po ti pyet nje here moj. Ndoshta do ta kisha dhene une ndonje keshille me te mire. Ku e gjete bash Real Madridin :p
hahaha po ka emer te mire,dhe skuader e forte thone :p
Ndersa kam qejf Brzilin si skuader timen :p
Por seshte ne Evropjan..:p
A eshte kampjonati i Evropes ky?
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

hahaha po ka emer te mire,dhe skuader e forte thone :p
Ndersa kam qejf Brzilin si skuader timen :p
Por seshte ne Evropjan..:p
A eshte kampjonati i Evropes ky?
Hahaha ka emer te mire thote. Emrin mund ta kete te mire por momentalisht po i nxihet jeta nga Barcelona :p
Pastaj barcelona ka emer me te mire moj. Perserite tre here rresht vetmevete dhe e sheh sa bukur tigellon. Lol
U pa puna, nga sot jemi armiq :p

Eshte kampionati spanjoll, pra jane ekipet jo shtetet.
Brazili ishte kur na ishte... se koheve te fundit ncuk.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Hahaha ka emer te mire thote. Emrin mund ta kete te mire por momentalisht po i nxihet jeta nga Barcelona :p
Pastaj barcelona ka emer me te mire moj. Perserite tre here rresht vetmevete dhe e sheh sa bukur tigellon. Lol
U pa puna, nga sot jemi armiq :p

Eshte kampionati spanjoll, pra jane ekipet jo shtetet.
Brazili ishte kur na ishte... se koheve te fundit ncuk.
Une me Barcelonen qe je ti :p
Asnjehere kundershtar do jemi ,deri sa te sjellesh krijimin letrar :p.

Emri i kesaj skuadres : Las Palmas..dashuri qenka.
Vec mos me thuaj qe eshte noj skuader zezakesh ahahahahaha :p
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Une me Barcelonen qe je ti :p
Asnjehere kundershtar do jemi ,deri sa te sjellesh krijimin letrar :p.

Emri i kesaj skuadres : Las Palmas..dashuri qenka.
Vec mos me thuaj qe eshte noj skuader zezakesh ahahahahaha :p
Eshte nje e mire kur behesh me Barcelonen. Nuk nervozohesh kurre, sepse gati qe nuk humb kurre :p
Por tash eshte vone se e ke jap kokrren :p

Las Palmas, mund te jete ndonje vend i mire per pushime por per futboll no no and no :D
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Perfundoj 4 me 0 per Barcelonen. Ngushllime tifozeve te realit.

Goli i pare..


Goli i dyte..

[video=youtube;wfevGS-9Hgc]https://www.youtube.com/watch?v=wfevGS-9Hgc&feature=player_embedded[/video]

Goli i trete..


Goli i kater...

 
Redaktimi i fundit:

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Nuk e pash ndeshjen per fate te keq! : ( ..por u ngushllova me rezultatin 4-0 ahhh sa bukur. :D--


A titulli do shkoj ke Barça.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Une fajesoj strategjine e benitezit, duhet tshkarkohet perndryshe do shkaterrohet reali me gjithe ata lojtare.
 
Top