• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Tashi kta meshkujt kshu mesdhetar mire jane....po ky nuk o gjekundi :p
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

ku e din ti nese un kam femij ne kl e par ,apo te treten haha
Jo une nuk e di veq nese na tregon Ti !

Thash po Te mendojshe me shume , tani femija "yne" do te ishte ne kl 1 . Po ti is paske nis me heret , e paske ne klase te 4 lol kokna vanu une !
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)


Ceni vëlla te analizoj unë si je: Je i kujdesshëm, ke edukatë, ke besim, ke stil edhe ne foto.


Mos kthe kokën pas askujt.... Uroj ta gjejsh princeshen, ashtu siq do ti vet...


Kokën lart vëlla, se për asgjë nuk eshte vonë.... ok? 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Jo une nuk e di veq nese na tregon Ti !

Thash po Te mendojshe me shume , tani femija "yne" do te ishte ne kl 1 . Po ti is paske nis me heret , e paske ne klase te 4 lol kokna vanu une !
e pra tani u sqaruam.... ik kerko dikun nje princesh te bukur! siq je vet princ :lekundje:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)


Ceni vëlla te analizoj unë si je: Je i kujdesshëm, ke edukatë, ke besim, ke stil edhe ne foto.


Mos kthe kokën pas askujt.... Uroj ta gjejsh princeshen, ashtu siq do ti vet...


Kokën lart vëlla, se për asgjë nuk eshte vonë.... ok?Faleninderit moter . Keshtu do tme vlersoj edhe Arfeja , por disa dite me vone !
Edhe njehere shume faleminderit .
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Faleninderit moter . Keshtu do tme vlersoj edhe Arfeja , por disa dite me vone !
Edhe njehere shume faleminderit .

Ska gjë vëlla. Me gjithdeshire e them faktikisht vetëm ashtu si është....... Ska lidhje se si mendojn tjerët. Lej edhe ashtu te mendojn. Ska gjë.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Mosha
34
Titulli: Ky është mashkulli më i bukur në botë (Foto)

Per cilen bote e kane fjalen, ate qe s'sheh nga syte mbase!...


Dielli.jpg
 
Top