• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ky është kuptimi i llogove për markat AUDI, BMW dhe Mercedes

Arfenilla

Themelues i Forumit
Të gjithë kemi vetura të tipit Audi, Mercedes dhe BMW. Mirëpo a e keni ditur kuptimin e llogov të tyre ose emrin.
Sovrani.info ju sjell kuptimin e llogove të këtyre tri kompanive,4 rrathët e Audisë përfaqësojnë 4 kompanitë themeluese.
E para nga e majta përfaqëson Audinë, e dyta DKW, e treta Horch dhe e fundit WANDERER


Ylli i Mercedesit tregon dominimin e kësaj kompanie në tokë, det dhe ajër si në kualitet ashtu edhe në stil.BMW ( Bayerische Motoren Werke) paraqet helikat e bardha të airoplanit të cilat duken se po e qajnë qielli
 
Top