• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Lauri

Anunnak
Liberalizim te droges, amnisti per drogaxhite dhe hajdutet, pune vetem nje muaj ne vit, pjesa tjeter pushim-qefe...! Lufte guerile kunder Sali Berishes nqs fiton mandatin e '3. Per vrasesit pushkatim, do te pushkatoj mu ne salle te parlamentit Ilir Meten nga qe shetit nga nje parti ne tjetern. opss c'paradoks!! Sa po tha kush kryen vrasje do pushkatohet..:)
Me nje fjale: ROFTE PPSH..:p

Nga min '3 te videos ju lutem.
 
Last edited:

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Kjo ka 1 "shekull" qe ka dale Lol
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Kjo ka 1 "shekull" qe ka dale Lol
13 Qeshor 2013
Pershendetje, ty dhe Loverboy qe te ben like..;)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

13 Qeshor 2013
Pershendetje, ty dhe Loverboy qe te ben like..;)
Njeriu azhornohet c`do dite plak, e max pak dite me pas jo kjo qe po ben muajin...

Ps: Kur me drejtohesh mu te ndaloj kategorikisht mos permendesh njerez te tjeter duke me bere pjese, perkundrazi e mer pergjigjen ndryshe ;)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Ato ndalimet ti mbash per vete, ketu eshte bote e lire shprehjesh dhe opinjonesh. Qofshin ata edhe te gabuara si puna e dy postimeve qe po ben...!
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Shpreh opinionin ca ke per ate qe them une mos fut tjer ta thash edhe i her or mik
 
Top