• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush eshte ?

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Poshte hekur,lart tape
mjeri ai,qe do ta kape.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Kush eshte ?

Jep ndonje ndihme :p
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush eshte ?

...kjo per Angel_Devil....me qe i paska qef......

...vjen ...xhvishet ...vishet....hypen ,,e fut ,,,e tund ,, e shkund,, e nxjerr...zbret ..xhvishet...vishet ..merr 50 eur e iken...kush eshte ?
 

Zana1

Braveheart
Waaa, sa te veshtira .. :dylbi:
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Waaa, sa te veshtira .. :dylbi:

Nuk janë të vështira, po të vihet në punë fantazia... :p

Tek postimi 3, mund te jete pastruesi i oxhakut...

Vjen, zhvesh rrobat e mira, vesh të punës, hipën lart në oxhak, e fut atë mjetin e gjatë të pastrimit, e tund e shkund, pastaj e nxjerr. Zbret, zhvesh rrobat e pista, vesh të pastrat, merr 50 euro për punën, e ikën.
 
Private conversations
Help Users
    Top