• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush eshte Sali Berisha

orakulli

Anëtar i Respektuar
Epo.. nuk kane shume ndryshim te madh midis tyre.Njeri heq rrobat e tij te trupit tjetri j'ua heq ato te tjereve..
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Sali Berisha eshte Kryeministri i Shqiperis :D dhe Politikani me i preferuari nga shumica kosovareve :kercim:
 

^_^-Dj

DeeJaY
no comment me mire ne ket tem se sa mu hoq bani sdua qe tme futet prap BANI kuptohet :lol: gjithsesi u kuptua se ca desha me thene :lol:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Sali Berisha eshte kryeministri yne qe po e shnderron Shqiperi ne nje kosh plehrash te BE.Habitem si ka njerez qe akoma vazhdojne te kene simpati per kete njeri dhe per te tjeret si ky.
 

pethkaqeni

Antarë i ri
Saliu VS Edvinieh sa keq me vjen por edvini ska per te pare pushtet kurre . Ne rradhe te pare ishte partia demokratike qe solli pluralizmin ne shqiperi eshte kjo parti qe i hapi syte shqiptareve qe ju tregoi cfare eshte bota qe ju tregoi cfare eshte demokracia . Puna qe kjo qeveri po ben dhe harritjet e saj per 3 vjet jane shume here me te larta se sa harriti qeveria socialiste e Fatos Nano grekut per8 vjet qe me shume rrinte bente plazh ne greqi e neper vende egzotike sesa merrej me qeverisjen e vendit . Eshte qeveria e Sali Berishes qe futi shqiperine ne NATO dhe qe po e con drejt bashkimit europian, eshte kjo qeveri qe po nderton rruge ne te gjithe vendin , eshte kjo qeveri qe po sjell me afer shqiptaret e kosoves me rrugen e Kukesit eshte kjo qeveri qe ka ulur korrupsionin ne nivel kombetar dhe qeveritar . eshte kjo qeveri qe po godet forte bandat ne shqiperi. Pak vite me pare ti Royal ky Edvini na bente plazh lakuriq ne plazhet e frances kur i erdhi kaq shpejt keq ketij per popullin shqipter ku ishte ky me perpara ? cfare te mire po ben edvini thjesht po largon socialistet ose me mire po ikin ata pasi e kuptuan cfare njeriu eshte , ky nuk eshte per veten e vete mer jo me per popullin nuk kishte faj rudina magjistari qe e la ne nje deklarate ajo tha me ate njeri nuk mund te rrihet eshte nje psikopat qe nxjerr femrat ne mes te nates jashte ne rruge lakuriq . royal nuk e le fatos nano dhe ilir meta edvinin te marri pushtetin mer harroje kete . dhe sa per familjen time sna duhen pallavrat e edvinit . Ishte ky popull qe zgjodhi te behej Sali Berisha kryeminister dhe do jete ky popull qe do ta zgjedhi serisht . partia socialiste ka marre fund qe kur erdhi ne krye Edvin piktori . Ka per tju marre frymen ilir meta bashke me Fatos Nanon as 10 deputet nuk keni per te pasur ne parlament ne zgjedhjet e ardhshme .

populli do tregoje me voten e tij se kush eshte i denje te qeverisi kete vend shume shpejt

shikoni cfare kryetari keni

============================================================


Ne pergjigje te asaj qe ke shkruar, i nderuar bashkeatedhetar! Nuk do te doja te humbisje dashurine per PD por te hapje syte e te kuptoje se kush po e drejton ate parti, kete qeveri e kete shtet!

Fotot qe ke publikuar zoterote perpos faktit qe jane teje private dhe te vjedhura fshehtas pronarit, te pakten tregon se ka nje kulture europiane pasi duket qarte qe ka frekuentuar nje plazh nudist, ashtu sic bejen dhe shume bashkeqytetar te europes!

Mbase foto jo dhe aq shume por video e audio per fat te keq tregojne te kunderten me idhullin tend.... nuk mund te ti sjell te gjitha ne kujtese tani por dua ta nis me:

"Jam shume i gezuar qe mar pjes ne hidherimin tuaj" dhe kjo per fat te keq e thene ne dialekt te rende verior... dhe po ta mbyll ( jo e fundit nga ana e sali berishes) me:

"Po jot eme e jot moter cdo behen??? prostituta motelesh ??" per fat te keq e trasmetuar live nga sinjalet TV ne te gjithe boten!!!!

Pra bej nje krahasim midis nje civili ( edi rama ne foto ) qe del ne foto me shoqerine nudo ( pasi te gjithe kemi bere idiotesira me shoqerine ) dhe nje KRYEMINISTRI qe te shan me liber sharjesh shqip shqip on line LIVE dhe per me teper ne salle te parlamentit!

Nese ke gje me shkruaj !
 

iLirjam

Banned
Socjalistet me sa po shoh un,,,kan frik se mos futen ne europ ne 4 vjecarin e ardhshem,,dhe shumicen e meritave,,,do i marr PD,,,,
sejozisht ka njerez qe frigohen nga kjo!!!!!!

ai mitingu i lushnjes,,,,tregon qart per mua se sali berisha nuk ka frik te vizitoj asnje qytet te shqiperis,,,edhe pse ne ate kohe bandat ishin kudo,,sidomos ne jug te vendit,,dhe aty shikohet qart se berisha sesht i armatosur personalisht,,garda dhe civilat qe e rrethojn,,,jan thjesht ata qe e ruajn,,,,dhe ne lushnje ate dite,,shumica e beresherive kan ardhur nga bandat qe ishin pozicjonuar ne cepet e qytetit per te prishur ate miting,,,

kurse kjo me ballen,,,,se di se si nuk mund ta kuptoni,,,qe ajo qe thot balla ne parlament,,esht diqka qe sesht e vertet ne rradh te par dhe te dyt,,,balla esht ne parlament per ti ber opozit politikes se krahut te djatht dhe maxhorances,,,dhe jo per te sulmuar familjen e sali berishes,,
 

iLirjam

Banned
kurse kta te fiks fare,,,ka koh qe e kan treguar haptas qe nuk jan neotral,,

saimiri ishte dhe kandidat per deputet i krahut te majt!!!! tani mllefin e humbjes e shpreh ne emisjonin qe drejton,,,,ky dhe erjon brace jan intriguesit me te mdhaj qe kam mundur te shikoj ndonjeher ne televizjon!!!
 
Sali Berisha njeriu qe ju dergoi ne NATO, Sali Berisha njeriu qe ju ndertoi rruge, sidomos kjo e Durres - Kukes qe shihet si nje rruge qe do sjell rritje ekonomike, ai qe rriti rrogat arsimtareve, infermiereve, pensionisteve...E di se ky mendim i imi mund te jete shume me ndryshe nga ju atje qe jetoni ne Shqiperi ( sidomos ata qe jane perkrahes te Edi Rames ), mirepo, ne ktu qe jetojme, ne Maqedoni nuk kemi asnje nga keto te arritura, te medha apo te vogla qofshin. Nuk jemi antetare te Nato-s, do vazhdojme te mos kemi investime te huaja, e ju si avantazh te antarsimit tuaj, normale qe do i keni, rruge te reja me vite nuk jane ndertuar ne Maqedoni, rrogat u riten vetem ne nje % te vogel pasaj marveshja per 10 % e rritjes se tyre kete vit u nderpre, e Sala juaj vazhdoi t'i jepte. Nejse se thash ne mund t'i shohim dhe me sy tjeter.
P.S. Nuk i hapa fare ato videot, por vetem pash fytyren e Sajmirit te fiksit te njera, dhe them shpesh ca do bejne ata po fitoi PS-ja, sdo jete me emsioni Fiks - fare, se Edi do jete i perkryer LOL
 
nese te gjith poolitikanat ne shqiperi jan te kqi tpakten ky eshte pak ma i mir se te gjith te tjeret por fatmirsisht per shqiperin qe eshte shum i mir ehde punon per kejt shqiperin edhe nuk gjuhet vetem nje vend nbruksel ose washington si kjo qeveria jon nkosove qe qaty i kan te gjitha po ngjdo vend tbotes rreth e rrotull sillet per tmiren e shqiperis !
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
kto tema jan te kota sliu dihet kush eshte nje i semure psiqik qe duhet te shtrohet ne spital budallenjsh por eshte i pari i shtetit sepse disa pem pa kokrra injorante dhe te semure i japin voten duke e pare qe po i shkatarron un sjam as me pd as me ps sdua tja di per politike por dicka qe shikj me syte e mi qe 1 cop trap eshte ne pushtet sme pelqen le te fitoje pd vetem sali toci mos te jete te vene kryetar tjeter
 

abstraction

Carpe Diem
nese te gjith poolitikanat ne shqiperi jan te kqi tpakten ky eshte pak ma i mir se te gjith te tjeret por fatmirsisht per shqiperin qe eshte shum i mir ehde punon per kejt shqiperin edhe nuk gjuhet vetem nje vend nbruksel ose washington si kjo qeveria jon nkosove qe qaty i kan te gjitha po ngjdo vend tbotes rreth e rrotull sillet per tmiren e shqiperis !
Ik meso shqip ti njehere, kur te mesosh shqip dhe hajde na trego se cfare te mirash i ka bere Sala Shqiperise. Nuk po permend Kosoven he? lol

Sala duhet te qerrohet menjehere !!!
 
Top