• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e menaxhon me mire lekun?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Une se menaxhoj seriozisht fare mire. ahahhahaha
o zot leke ne xhep s`me rri. :p
Por si familje nuk dime te jemi te mbledhur tek leku. :p
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Unë (në një bisedë serioze dhe inteligjente me prindin, duke dhënë mend): Shiko, se une mendoj që duhet me investu ca lekë ktu ktu.
Prindi: E di, e di, ja ashtu siç investon ti rrogën nëpër rraqe çdo muaj. 😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
nese nuk gaboi eshte nje tem si kjo🤔

ps..lekun askush nuk mund ta manaxhoj ..sa ai ose ajo qe e ka fitu me djers..
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Se bashku dyte, edhe burri edhe gruaja. Ne ca momente burri nuk ia ka haberin, ndaj kerkohet edhe ndihma dhe mendimi i bashkeshortes dhe anasjelltas.
Leku i gruas eshte i saj, edhe 1 milion qofshin.
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Besoj se pergjithsi Gruja 😜
Vec ne rast kur ka naj dasem burri 😜😂😂😂😂😂 ( Shaka)

Un per vete jam me kete qe me mir e menaxho ai qe e ka nxjerr lekun me djers 😁😁😋
 

Hera

Antarë i Respektuar
Varet ....por me mire se gruaja ku ka ...ajo di se per cfare ka nevoje shtepia
 

Desa

Temet Nosce
Duhet të jetë e përbashkët, sepse gratë janë më të organizuara, por edhe harxhojnë kot. Mendoj sikush llogarinë e vetë, por vendime të përbashkëta për harxhime më të mëdha.
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Varet nga formimi në pergjithesi janë gratë.Por une mendoj ne keto kohe te sotmen nje vënd të rëndësishëm zënë burrat .
 
Private conversations
Help Users
    Top