• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kurs per meshkujt

Aki

misfit
Para disa ditesh lexova nje teme ne facebook, mbase dhe eshte e vjedhur, por po e sjell ate nga e lexova :)
Behej fjale per nje femer nga Kumanova qe ka vendosur te mbaje kurs per 'edukimin' e meshkujve :p

Temat e kursit ne fjale jane:

-Moduli nr.1:
 1. Te mesoje te jetoje pa nenen (3000 ore)
 2. Gruaja ime nuk eshte nena ime (350 ore)
 3. Si te kuptoje se futbolli eshte vetem sport (500 ore) + bonus
 4. Si te mbijetoje ftohjen/gripin pa e dramatizuar (100 ore)
-Moduli nr.2:
 1. Mos xhelozoje femijet e vete (50 ore)
 2. Mos flet budallalleqe ne prani te misafireve te gruas (500 ore)
 3. Si ta tejkalosh sindromin e telekomandes (550 ore) + bonus
 4. Si te mos urinoje rreth e rrotull tualetit (500 ore + 50 ore praktike)
-Moduli nr.3:
 1. Si te hekurose nje bluze per me pak se dy ore (ore praktike)
 2. Mos gromesije kur gruaja e tij i lan enet ((ore praktike) + bonus
 3. Si te gjeje gjerat e nevojshme ne market pa patur liste se cfare duhet te bleje (ore praktike)
-Moduli nr.4:
-Kurs fillestar per pune me aparatet automatike te shtepise:
 • On -ndize (30 ore)
 • Off - mbylle/fike (30 ore)

 1. Si te dalloje permbajtjen e gjerave qe duhet vene ne lavatrice nga ato qe duhen vene ne pjatalarese (200 ore) + bonus
 2. Si te behet supa pa u derdhur (300 ore)

Tema diskutimi:
Duke marre parasysh fakti se flitet per tema komplekse, ne nje teme diskutimi lejohet pjesemarrja e maksimum 8 meshkujve.
 1. Tema: Hekurosja e rrobave (prezantim ne power point)
 2. Tema: Rreziku te prishet uji nga ena per akull kur e con nga lavamani ne ngrires
 3. Tema: Ai, pajisjet elektrike dhe kerkimi i nje mjeshtri si perparesi
 4. Tema: Zbulimi shkencor se hedhja e plehrave nuk shkakton impotence
 5. Tema: Edhe pasi te martohesh mund ti dhurosh gruas lule (bisede me psikiater)
 6. Tema: A rritet vete letra higjienike ne banjo?
 7. Tema: Si te leshohet poshte kapaku i tualetit (video)
 8. Tema: Doza e duhur e detergjentit qe duhet te vihet ne sfungjer (venia e syzeve dhe nje perkrenare e domosdoshme)
 9. Tema: Dallimi kryesor mes rrobave ne toke dhe rrobave ne shporte (punime laboratorike)
 10. Tema: Mashkulli si udhetar, ka mundesi mos t'i tregoje cdo moment gruas kur vozit se cfare duhet te beje?
 11. Tema: Komunikim me qellim te ushtrimeve psikologjike per kuptim, sidomos si te mesohet te provoje vete sirtaret e te gjeje cfare i nevojitet pa patur nevoje te pyese cdo moment se cila gje ku ndodhet
 12. Tema: A mundet nje filxhan te fluturoje vete nga tavolina ne lavaman?


Kursi eshte gati, priten aplikimet :p
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Kurs per meshkujt

Une i bej te gjitha keta gjera pa kurs. Biles jam ne gjendje te mesoj femrat se si hekuroset kemisha. Dhe ngela beqar ter jeten se nuk po ma ve doren asnjera..:p
 

Aki

misfit
Titulli: Kurs per meshkujt

Hahahahha mbase prandaj s'u pelqen se s'kane cfare te te mesojne :p
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Kurs per meshkujt

Une i bej te gjitha keta gjera pa kurs. Biles jam ne gjendje te mesoj femrat se si hekuroset kemisha. Dhe ngela beqar ter jeten se nuk po ma ve doren asnjera..:p
Po atëhere çfare do gruan ti , ta keshe sa per numer :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Kurs per meshkujt

Pesti po adresa si eshte apo ajo klasikja
Pishkash ,km 1 lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Kurs per meshkujt

Edhe si do e dime qe po mesojne meshkujt e forumit nga ky kurs? :p
Pse pikerisht nga forumi?
Ne fund te kursit do pajisen me diplome ose nai certifikate njohjeje...mendoj
 

Aki

misfit
Titulli: Kurs per meshkujt

Oh God, ca bera :D
E mire se do e kerkoj ta gjej kete 'profesoreshen' e do ju rikontaktoj per te dhena me te sakta, adrese, nr telefoni, diploma etj etj :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Kurs per meshkujt

Oh God, ca bera :D
E mire se do e kerkoj ta gjej kete 'profesoreshen' e do ju rikontaktoj per te dhena me te sakta, adrese, nr telefoni, diploma etj etj :p
Te presim me sinqeritetin me te madh me me padurim :D Po sikur une pershmbull te kerkeoj te jesh ti Profesoresha ime ndryshon gje ? :p
 

Aki

misfit
Titulli: Kurs per meshkujt

Te presim me sinqeritetin me te madh me me padurim :D Po sikur une pershmbull te kerkeoj te jesh ti Profesoresha ime ndryshon gje ? :p
Shiko tani, se ajo goca qe e ka hapur eshte nga Kumanova, nese ia vjedh idene denohem me ligj :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Kurs per meshkujt

Shiko tani, se ajo goca qe e ka hapur eshte nga Kumanova, nese ia vjedh idene denohem me ligj :)
Po mos u bej merak ti se nuk te denoncoj une pa merak e bejem kurs privat po deshe e ne shpin tende ska kush ta mar vesh lol E ska si te te kap ligji se je ne shpin tende ben cte duash lol lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kurs per meshkujt

Po mos u bej merak ti se nuk te denoncoj une pa merak e bejem kurs privat po deshe e ne shpin tende ska kush ta mar vesh lol E ska si te te kap ligji se je ne shpin tende ben cte duash lol lol
Une sdi per vete duhet tbej kurs ti ca thu :)
 
Top