• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

kitrra 123

plak gjufurrak
ufffffffffffff prap ky plakushi :ciaoo:
 

*Linda*

Lost out in the desert
"Moj akoma ktu je ti? ik zhduku se i njejta ftyre eshte.. mos harro: je vone si gjithmone dhe trafiku po te pret, fundja lyhesh ne makine :p"
 

cat-woman

Une jam.....
bobo sa te shkon forma e cat-woman......
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
un skam raport bashkbisedues me pasqyren e perdor dhe sh here e shoh eger ne kokerr te syrit jo per ti terhequr vemendjen por per mos ta bere te flas ate nga ana tjeter se sja kam ngen :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Dang guuurl, why u so fine?
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Lina neser je per udhe
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Zakonisht para pasqyres nuk kam kohe te flas me veten hahahha
E vetmja gje qe beje eshte te drejtoj floket e hallaktur...te shplaj syt e mullosur nga gjumi i keq i nje nate me pare..
Dhe te trukohem...lehte..
Sepse edhe nese do te kishe deshire te beje nje make-up me profesional..orari ne te cilin dal ne mengjes nuk ma lejon hahaha
Prandaj kam enderruar nje pune ne oren 8 te pakten...se ne oren 7 pa 10 qe dal une...njerezit tremben nese te shohin me sy te zinje e buzet te kuqe...
Pasqyra eshte sendi qe shoh me rrall...dhe kur shihemi...fatkqesisht nuk kemi kohe te bisedojme...
Ajo thjesht pa fjale me thote:
Nuk ka rendesi nese trukohesh shume apo pak...rendesi ka te buzeqeshesh...dhe te zgjohesh me deshiren e mire per te filluar dhe perballuar nje dite te gjate...
Ne vend te buzeve te kuqe...vendos nje buzeqeshje...jam e bindur so do te te beje te shkelqesh me shume...
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Nuk kam kohe te shihem gjat ne pasqyre , por donjeher me ka ndodhur kur merzitem dhe e gjej veten perball pasqyres tu e qortuar veten .. :))
 
Last edited:

lovely

Anëtar i ri
shoh veten ne permasa te papelqyera por dhe disi te pranueshme nga halli ,

kur nis e bej tualetin atehere ndjehem e bukur dhe them tani po qe peshorja do filloj te funksionoj

ishalla sna hani me sysh e te na thyhet ndonje pasqyre qe sjell ters 7 vite

apo pak jam une 7 vite me vonese dhe pasqyren kam monget lala
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
rruju mer dreq se je bo si prifti i rronxes.. :D
 

N0

Phase Two!
Ai nga ana tjeter me shef shtremet dhe me thote:
-“Do Ja them sot e kam vendosur”!
- une e kap per fyti dhe I them: guxo e thuaja nje fjale po s’te lashe shakull ne vend!

Kshu shkon gjate kjo pune me sherr e shamata derisa thyej pasqyren dhe behet si dua une.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Zakonisht perveç se shikoj linjat,bej dhe nje monolog te shendetshem me veten
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ai nga ana tjeter me shef shtremet dhe me thote:
-“Do Ja them sot e kam vendosur”!
- une e kap per fyti dhe I them: guxo e thuaja nje fjale po s’te lashe shakull ne vend!

Kshu shkon gjate kjo pune me sherr e shamata derisa thyej pasqyren dhe behet si dua une.
Mr haidy a si dreqin e ka

Forum i cuditshem me njerez te cuditshem

Bipolar e ti?
 
Top