• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur shikoheni ne pasqyre cfare thoni me veten?

PAZUZU

Dark Knight
Mendoj se te gjithe shiokemi ne pasqyre te pakten nje here ne dite....pastaj kush me shum e kush me pak...shpesh here e bejme dhe pa e kuptuar dhe shpesh ndodh qe gjykojme veten kur jemi para pasqyres...cfare ne kalon ne mendje kur shikohemi ne pasqyre?:kercim:
 

Attachments

Po po do ua heqesh mendjen vajzave me kete bukuri.
 
LOL e lezetshme foto qe ke vendos ..

Une them mbase s'me dalin rrudha ..i kam frike :D
 

El'Mejor

Daja
Une ngaqe jam modest ja bej ftu ftu mos me marrin me sysh :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa i mir jam mer amon asnji femer seshte ne nivelin tat :p:p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Kur gjasoj mire them me vete jam vertet king , kuse kur gjasoj keq ja le fajn pasqyres .
çeshte kjo pasqyre qe shtemberon imazhet ,pa pa pa.
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
He ke ndonje hall , jo me thot ai e kshtu qe mbaron direkt dialogu , nuk e zgjat me pasqyrimi :D
 

prodigious

I perjashtuar
A te rruhem apo mos te rruhem. Bo sa pertoj.
 

PAZUZU

Dark Knight
cin shef shtrremet ti mer toce....!!!leviz qarkullo tani.....:kercim:
:dance::dance::dance:
 

Opium

Dyrrah
Kur e shoh ne mengjes i the mirmengjes :p
Kur shihem per gjera tjera them kur su qetha qeros :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
" Shyqyr, s'paskam pucrra sot!" :D
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Miku im më i mirë imi je ty pasqyrë, sepse kur qaj, vetëm ty nuk buzëqesh kurrë. :p
 

cat-woman

Une jam.....
kur shikoj veten ne pasqyre...them bobo do filloje lufta prape per rrembimin e elenes se trojes por tani do behet ne athine se po mbyt bukuria ime cunatttttt......
 

gorgona

Goc Tironce
Ftu ftu se po marr veten ne sysh:p
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pasqyre moj pasqyre,, kush eshte me e bukur une apo komshija?? LOL,,,, jo nuk fakt kur dal para pasqyres them: po si nuk nderrove nje here surrat mi goce po me kte me del perpara :p:p:p
 

cat-woman

Une jam.....
shikoj veten dhe e pyes akoma te njejten fytyre ke ...i le leket ne doktora plastike asgje puna e tyre te njejten fytyre te lene
 

Kejla

Anëtar Aktiv
ngerdheshem ( bej lloj lloj fytyrash, i bej stervitje muskujve te fytyres ) keshtu me vjen te qesh me vete ( dmth budallacke ) dhe nisem per ne pune me humor:kercim:
 

iiNa

Anëtar i ri
"o zot sa e bukur qe je"
hahahaha bej shaka, bej shaka...

"iiiiii si i kam floket sot" (ate e tham sa te zjohem nga gjumi)
 

milva

Anëtar Aktiv
Kur shikohem ne pasqyre, perballe se profilin nuk e kam shume te bukur, the:-.hec teta , per moshen qe ke ...ujk...je ujk.(hahaha)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
E c''fare do te them tjeter,jepi shoku se ka edhe me keq hahahah Jo seriozisht them, ke mundesi te besh gjithcka,imagjino kedo duke kryer nevojat personale, te gjithe te njejten gje bejne, prandaj jepi se m... eshte kjo jete, edhe nje m.. do te bejne te gjithe.LOL LOL LOL LOL
Ps;Sa te bukur ndjeheni te gjithe, dhe mire e keni se i bukur ndjehesh ne shpirt jo ne pasqyrimin e pasqyres. Lum shqipja per modelet qe po i shet me thase se cantat nuk mjaftojne me hahahahaaha
 

alfonci

Veri investigatio
C'fare surrati :D
 
Top