Kur postoni teme te re !!!

braziljania

Anëtar i Nderuar
Pershendetje.
Duke qene se moda dhe estetika eshte nje nenforum me shume tema ku pjesa me e madhe jane copy/paste nga faqe te tjera,shpeshhere disa tema i bie te kene te njejten tematike,permbajtje.Per te shmangur hapjen e dy temave njesoj,apo te ndara vecas kur trajtojne te njejten ide po ju le disa linke ku mund te postoni temen qe deshironi:

USHQIMET E BUKURISE---> http://www.forumivirtual.com/threads/3214-20-ushqimet-pr-t-pasur-nj-lkur-t-shndetshme
BUZEKUQI--->http://www.forumivirtual.com/threads/7865-Buzekuqi
KREMI PUDER--->http://www.forumivirtual.com/threads/14738-Fondotinta-keshilla-per-zgjedhje
RREGULLIMI I VETULLAVE--->http://www.forumivirtual.com/threads/5997-Lapsi-pr-rregullimin-e-vetullave
AKNE KESHILLA--->http://www.forumivirtual.com/threads/16746-Aknea-keshilla
DIFEKTET E LEKURES--->http://www.forumivirtual.com/threads/7608-Riparo-defektet-e-lkurs
MASKA TE NDRYSHME--->http://www.forumivirtual.com/threads/7299-Maska-t-freskta-pr-fytyr-t- re http://www.forumivirtual.com/threads/6423-Maskat-e-fytyrs-cilat-duhet-t-zgjidhni!
DUART--->http://www.forumivirtual.com/threads/8962-Duar-perfekte
NXIRJA NGA DIELLI--->http://www.forumivirtual.com/threads/13340-Nxirje-te-merrni-diell-ju-ben-mire
PASTRIMI I FYTYRES--->http://www.forumivirtual.com/threads/15741-Pastrimi-i-fytyres-keshilla-te-duhura
KEMBET--->http://www.forumivirtual.com/threads/3028-Kujdesi-pr-kmbt
MBROJTJA NGA DIELLI--->http://www.forumivirtual.com/threads/156-Forconi-mbrojtjen-e-lekures-tuaj-ndaj-diellit
MAKE UP PER VERE--->http://www.forumivirtual.com/threads/779-Makijazhi-q-kalon-provn-e-nxehtsis

JU FALEMINDERIT..:)
 
Top