• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur papagalli ndërpret një… ndeshje futbolli!

Pappagallo-entra-in-campo-e-fa-sospendere-la-partita-1-696x331-1.jpgFluturo e fluturo dhe përfundoi në kokën e një lojtareje futbolli, shkruhet në faqen italiane të internetit, today.it.
Një ekzemplar shumëngjyrësh papagalli ”bëri” një shfaqje në stadiumin ”Teresopolis”, pranë Rio de Zhaneiros.
Papagalli ndërpreu lojën duke u futur në fushë gjatë një ndeshjeje futbolli për femra.
Para se të fluturonte, në anën tjetër të fushës, papagalli vendosi të argëtojë edhe vetë futbollistet për disa minuta.
Videoja u shpërnda në profilin twitter të ABC News dhe tregoi tek mijëra përdorues se si një ndeshje futbolli mund të ndërpritet nga një papagall.
Ara, emri i papagallit u mbështet në kokën e mbrojtëses Bruna Benites.
Lojtarja ngriti duart pasi papagalli u ul në kokën e saj. Ajo mbeti e palëvizur ndërsa shoqet e saj të ekipit shijuan shfaqjen emocionuese.

Balkanweb.com
 
Private conversations
Help Users
    Top