Kur nuk do veten ?

Ania

Antarë i Respektuar
Veten nuk e dua vetem kur lendoj dike, qofte dhe padashje.
Per gje tjeter s' ka shanc?
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Epo kur e do veten te thon mendjemadhe kur se do ta marin per dobesi … Qefe qefe kjo dynja ✌🏻
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Duaje veten,por duke dashur dhe tjetrin prane teje! :))
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Dashuria fillon nga vetja.Po se njohe kete ndjenje me veten,si mund ta praktikosh te tjetri?!
Me love myself,shume fare biles,e me budallik brenda🤣🤣🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Opo per llafe e teorira te qajme ne,po asnje se do veten me shume sesa duam shume te tjere.
Vec ne ceshtje egzistence na dhimbset jeta e vetja.
 
Top