• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kur mendoj per ty..........

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Kur mendoj per ty Tuana , me shtohet oreksi se ben ushqim te mir ti lol
Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,veq te buka te rri menja..:p

-Kur mendoj per ty ,me kujtohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Loool

Cpate mi me ato ''aaa'' e tej zgjatura? :D

Haha,vet te buka te rri menjda..:p

-Kur mendoj per ty ,me kutohet msiti lolP.s Me duket o ti o un e kemi kuptu keq temen :p
Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Tema nuk percakton se ke duhet ta kujtoj ..un kam drejt te mendoj per ty dhe per ke dua tjeter...:uff:

ee ato aaa te zgjatura me shtyn te mendoj se per ke mendon tuana :uff:

kur mendoj per Ty them se jam me fat un.

Aha..vazhdo mendimin ti Lool

Ahh ke nuk mund ti dishe te gjitha mi,pse je kaq kurreshtare e :p
Ne teme:- ...me ben te buzeqesh.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Te jete mire,shendosh te na ecin gjerat dhe gjithmone te bashkuar ne krahet e njeri-tjetrit.
me duket po plakem :p
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Nev,,

kët ta dedidoj posaçerisht ty ,, kur mendova aq shum per ty me ran flokët ne tok ,,

forcohem ta ndaloj veten per kete...i dua kto dy qime vetlla qe mkan njel :p

shpresoj ta kapesh ,, :*
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Kur mendoj per ty ....mendoj dhe kuptoj se pavaresisht cdo gjeje je ende aty...qendra e vemendjes sime!
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Kur mendoj per ty..........

Ja ke friken eeee
Pestiiiii ec ktu bojme i teori konspiracioni kunder Abis
C'tu desh te shfaqeshe a lummadh ...ne ku te ndukim e te kpusim lol

Kur mendoj per Lisen them ....a e di ajo c'ben ti ketej lol
 
Top