• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur kafshët shohin veten në pasqyrë
Një fotograf vendosi një pasqyrë gjigande në Gabon dhe vendosi të fiksojë në kamera reagimet e kafshëve të egra kur përballen me reflektimin e tyre.

Video e fotografit francez Xavier Hubert Brierre është kthyer në hit në internet, me miliona klikime.

mapo

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kur kafshët shohin veten në pasqyrë

Interesante shume. Me qeshet me majmunet, thua ti jane duke e studijuar, c'eshte, nga erdhi etj etj lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kur kafshët shohin veten në pasqyrë

Haha ngjasokan me mua kur ngaterroj shenjat terhiq-shty neper dyer noihere dhe plasem tek dera :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Kur kafshët shohin veten në pasqyrë

Sa gallat majmuni tu kru sjetllat :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kur kafshët shohin veten në pasqyrë

haahhaha te adhurueshme..:))

Ndersa tigri,elefanti ku behen kurioz ata,ose te kene frike..:p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
interesant.... por keq si ua hoqen pasqyren.... :D sua lan me gjatë.


/dalngadal do kishin dal ne Gare de Robe ndoshta? :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Sa kam qesh ne minuten 0:34,pasi me kujton veten ndonjeher kur jam skandal lol e trembem kur shifem.
 

Hera

Dum Spiro Spero
[video=youtube_share;ZXOemIJbB-U]https://youtu.be/ZXOemIJbB-U[/video]
 
Top