• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur kafshet dashurohen...

Indola

Adiafori otan prepei
111.jpg

Nuk kundershtojme se shimica e fotove te meposhtme jane dhe te "rastesishme"
Por dhe asnje dashamires kafshesh nuk mund te mos kete vezhguar dashurine e kafsheve dhe ndenjat e tyre te cilat i shprehin me menyra te ndryshme.
Kafshe te egra,zogjte apo kafshet shtepiake peshku nuk ka absolutisht asnje rendesi, sepse emocionet jane te njejta tek te gjitha.


aga.jpg

ariuu.jpg

fok.jpg

ketr.jpg

buf.jpg

elef.jpg

panda.jpg

luan.jpg

pap.jpg

peshk.jpg

peris.jpg

everber.jpg

majmu.jpg
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Kur kafshet dashurohen...

sa bukur ♥
 
Titulli: Kur kafshet dashurohen...

Shume bukur ndjenja dhe te kafshet , ndaj e duam dhe e kerkojme dashurine, e vetmja qe te kompleton ne shpirt .
 

LoSsT

VIP
Pe: Kur kafshet dashurohen...

Magjepsese ! Ne fakt dashuria kafsherore kohet e fundit ka filluar te jete me "shpresedhenese" sa ajo njerezore.
 

sensuu

sweet
Titulli: Kur kafshet dashurohen...

sa xheloze qe u bera tani lol po une ??LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kur kafshet dashurohen...

mrekulli...................sidomos arushet
 
Private conversations
Help Users
    Top